برگزاری آموزش حضوری دوره مبانی عمومی و ایمنی (HSE) و ارزیابی ریسک با اعطای گواهینامه مسئول ایمنی (ظرفیت محدود)

برگزاری آموزش حضوری دوره مبانی عمومی و ایمنی (HSE) و ارزیابی ریسک با اعطای گواهینامه مسئول ایمنی (ظرفیت محدود)

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان قم آموزش حضوری تخصصی تحت عنوان شرح دوره مبانی عمومی و ایمنی (HSE) و ارزیابی ریسک با اعطای گواهینامه مسئول ایمنی (ظرفیت محدود) به مدت ۳۲ ساعت شروع دوره در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱، پایان دوره ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۹ ، نماینده ذیصلاح اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان قم مسئول برگزاری دوره میباشد.(ویژه مهندسین عمران و معماری و برق و مکانیک استان قم)

برگزاری دوره به صورت حضوری می باشد که مکان برگزاری متعاقباً اعلام میگردد

ظرفیت دوره محدود و به تعداد ۸۰  نفر می باشد.

شروع ثبت نام روز سه شنبه ۲۸ تیرماه ساعت ۱۹:۰۰ تا پایان وقت اداری پنج شنبه ۳۰ تیرماه می باشد و در صورت تکمیل ظرفیت زودتر از تاریخ مذکور، امکان ثبت نام نمی باشد و حضور افراد فاقد ثبت نام امکان پذیر نمی باشد.

هزینه شرکت در دوره با توجه به تخفیف ، مبلغ ۳/۵۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که بایستی توسط عضو هنگام ثبت نام در سامانه نماسان پرداخت گردد. جهت پرداخت هزینه بایستی از مرورگر Mozilla  استفاده فرمایید. لازم به ذکر که است که بعد از واریز وجه(طی مراحل ثبت نام) از طریق نماسان ، ثبت نام قطعی می گردد.

ثبت نام کنندگان بایستی پس از واریز و ثبت نام نسبت به ارسال تصویر واریزی به همراه نام و نام خانوادگی به شماره همراه ۰۹۱۹۱۵۰۹۰۶۵ از طریق واتساپ اقدام فرمایند.

غیبت در طول دوره به منزله حذف از دوره میباشد.

ایمنی:

ایمنی واژه ای است که امروزه تقریباً در همه کارها مورد توجه فراوانی قرار می گیرد. برای کلمه ایمنی می توان تعاریف متعددی را ارائه کرد، از آن جمله محافظت در برابر وقوع خطر است و این خطر می تواند با توجه به شرایط، تعابیر مختلفی داشته باشد از قبیل: ایمنی در برابر سقوط، ایمنی در برابر تصادف ایمنی در برابر آتش سوزی و …، به طوری که امروزه واژه ایمنی جزء واژه های کلیدی امور اقتصادی نیز شده است.
ایمنی عبارت است از میزان درجه دور بودن از خطرها. در تعریف علمی ایمنی آمده است که خطر در واقع شرایطی است که دارای پتانسیل رساندن صدمه به کارکنان، تجهیزات و ساختمان ها و از بین بردن مواد یا کاهش کارایی در اجرای یک وظیفه از پیش تعیین شده است. ایمنی به طور صد در صد و مطلق وجود ندارد و عملاً هم هیچ گاه حاصل نخواهد شد. از این روست که گفته می شود ایمنی، حفاظت نسبی در برابر خطرها است.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای تسلط بیشتر می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

دیدگاهتان را بنویسید