سوالات و کلید آزمون نظام مهندسی، نظام کاردانی و معماران تجربی شهریور 95 (همه رشته ها)

نتایج آزمون نظام مهندسي عمران

به گزارش کلید واژه به نقل از سایت مقررات ملی سوالات و کلید آزمون  ورود به حرفه شهريور 1395 از تاریخ 4 مهر 95 بر  روی سایت قرار گرفت

هم چنین کسانی که نسبت به پاسخ نامه اعتراض دارن میتوانند از طریق اطلاعیه پایین صفحه  اقدام نمایند

تاريخ آزمون رشته
نظام مهندسی شهریور 1395 تاسيسات برقي
ترافيك
تاسيسات مکانيکي
معماری طراحی 
معماري (نظارت)
شهرسازي
عمران(محاسبات)
عمران(نظارت)
عمران(اجرا)
نقشه برداري
معماري(اجرا)

نمونه سوالات آزمونهای حرفه‌ای کاردانهای فنی ساختمان

تاريخ آزمون رشته
شهریور 1395 تاسيسات برقي
شهرسازي
عمران
معماري
تاسيسات مكانيكي
نقشه برداري

نمونه سوالات آزمون های صلاحیت حرفه ای معماران تجربی

تاريخ آزمون
شهریور 1395

 

پیرو برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی شهريور ماه 95، بدینوسیله اعلام مي‌دارد دفترچه و كليد سوال‌هاي تستي آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است.
داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوالات و پاسخنامه‌هاي آن، درخواست‌هاي خود را با فرمت مندرج در فایل زير حداكثر تا تاريخ 8 مهر 1395 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند.

شركت‌كنندگان محترم توجه داشته باشند كه از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نمايند. طبق روال معمول آزمون‌ها، بررسي سوال‌هاي حتي با ارسال يك مورد اعتراض نيز انجام مي‌شود و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد.

بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده پس از بررسي درخواست‌ها قطعي است و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي شركت نمايند.

دانلود فرم اعتراض

شرایط ارسال:
– حتما فایل اعتراض نمونه را به pdf تبدیل و سپس ارسال نمایید.

– اگر به چند سوال اعتراض داشتید آن را صرفا در قالب یک فایل pdf ارسال نمایید. و برای هر سوال یک ایمیل جداگانه ارسال نکنید.

– اسم فایل pdf را شماره موبایل خود نامگذاری نمایید.

بعنوان مثال:

09121111111.pdf

ضمناً تنها به درخواست‌هايي ترتيب اثر داده خواهد شد كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال گردد.

دفتر مقررات ملّي ساختمان

1 دیدگاه برای ”سوالات و کلید آزمون نظام مهندسی، نظام کاردانی و معماران تجربی شهریور 95 (همه رشته ها)“

 1. اعتراض برق
  دوستان عزیز آزمون برق
  سه سوال زیر بیشترین شانس برای حذف دارند و در صورت اعمال نمره آن حتی برای کسانی که نزده اند اعمال خواهد شد.لطفا اعتراض نمایید
  دفترچه A موجود در سایت inbr
  سوال 38:در مبحث 15 بند 15-2-7-6 در مورد حسگر های اعلام حریق توضیحاتی داده شده اما توضیح این با بند با گزینه 1 لزوما مطابقت ندارد.- .گزینه 2 عینا در کتاب آمده اما گزینه 1 مربوط به حسگرها میباشد.گزینه 2 تنها را هم درست محسوب نمایید.
  سوال 53:در مبحث 13 بند 13-4-2-3-2 یادآوری 3 گفته شده حداکثر تغییرات 10%میباشد. واقعا 10%تغییر در طول و عرض؟ در مساحت؟ در چه؟ 10% تغییر را در دو بعد محاسبه و یکبار هم 10% تغییر را در مساحت لحاظ و با توجه به اینکه لحاظ 10% تغییر در مساحت محدودیت بیشتری را اعمال میکند گزینه 2 را انتخاب کردم. از کجا باید دانست کدام 10% (گزینه 1 یا گزینه 2)مد نظر است.لطفا گزینه 2 را هم درست اعمال نمایید.
  سوال 59- در مبحث 3 بند 3-1-24-13 صریحا گفته شده آسانسورها باید در موقع زلزله با نظم خاصی خاموش گردند. اما معیار این نظم خاص چیست؟ چرا در گزینه مربوط به زلزله گفته شده در نزدیکترین طبقه بایستد خوب مینوشت با نظم خاصی خاموش شود.در موقع حریق در گزینه ها درست است اما چون در موقع زلزله با پاسخ مطابقت ندارد پاسخ ندادیم.لطفا بررسی نمایید.

  دوستان عزیز لطفا حتما اعتراض نمایید چون تاثیر گذار است و برای همه درست محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید