آزمون آنلاین مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان لوله کشی گاز طبیعی (رایگان)

آزمون آنلاین مبحث ۱۷

آزمون آنلاین مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان لوله کشی گاز طبیعی

آزمون آنلاین مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان که به صورت رایگان در سایت کلید واژه برای شما داوطلبان عزیز آماده شده است. بر اساس نمونه سوالات تالیفی مبحث ۱۷ تهیه و تدوین شده تا داوطلبان از آن استفاده نمایند.

مشخصات آزمونک آنلاین مبحث هفدهم

این آزمون دارای ۱۰ سوالا تستی میباشد که به دو منظور در سایت قرار گرفته، اول اینکه داوطلبان با استفاده از این آزمون اطلاعات خود و همچنین سرعت تست زنی خود را محک بزنند، چون آزمون مانند آزمون اصلی نظام مهندسی داری محدودیت زمان میباشد و زمان در نظر گرفته شده برای آن بر اساس آزمون نظام مهندسی میباشد. بدین ترتیب داوطلب با شرکت در این آزمون متواند بر اساس آزمون نظام مهندسی خود را محک زده و توانایی تست زنی خود را بسنجد.

مورد دوم، خیلی از دوستانی که تمایل به خرید نمونه سوالات تالیفی مباحث را دارند دوس دارند قبل از خرید با این نمونه سوالات آشنا شوند و بدانند اصلا نمونه سوالات کاربردی و بدردبخور هست یا خیر برای همین ما این آزمون را از سوالات داخل پکیج تست ها تالیفی مبحث هفدهم آماده کردیم تا دوستان قبل از خرید با نمونه تست ها آشنا شده و با خیال راحت خرید نمایند.

این آزمون برای چه رشته هایی مناسب است؟

این آزمون برای داوطلبان آزمون های نظام مهندسی اجرا عمران، معماری اجرا، معماری نظارت، تاسیسات مکانیکی طراحی و تاسیسات مکانیکی نظارت ماسب میباشد. همچنین برای آزمون های دانشگاهی که مبحث ۱۷ در آن رشته تدریس شده و برای آزمون کارشناسان رسمی دادگستری و…… مناسب میباشد.

نکاتی پیرامون کتاب مبحث هفدهم

مبحث ۱۷ ساختمان (لوله کشی گاز طبیعی – Natural Gas Piping) ابتدا در سال ۱۳۸۱ تدوین و عرضه شد، سپس در سال ۸۷ ویرایش دوم و در سال ۸۹ ویرایش سوم آن تدوین شده و جزو معدود مباحثی است که در دهه ۹۰ هنوز تغییری در آن اعمال نشده

این کتاب دارای ۲ بخش کلی، ۱۶ فصل و ۵ پیوست میباشد که در زیر گزیده ای از مطالبی که در این کتاب آمده است را بیان میکنیم

بخش اول در مورد لوله کشی گاز با فشار یک چهارم پوند بر اینچ مربع میباشد که برای ساختمان های مسکونی مناسب است و شامل گروه بندی ساختمان ها، مقررات ویژه گازرسانی به ساختمان های عمومی و خاص، طراحی سیستم لوله کشی گاز و انتخاب مصالح، اجرای سیستم لوله کشی گاز طبیعی، کنترل کیفیت و آزمایش و بازرسی سیستم لوله کشی، راه اندازی وسایل گاز سوز ، دودکش ها و…. میباشد

بخش دوم کتاب در مورد لوله کشی گاز طبیعی برای مصرف کننده گان عمده با فشار ۲ الی ۶۰ پوند میباشد که بیشتر مربوطه به شهرک های صنعتی، ساختمانهای صنعتی و مجتمع های بزرگ مسکونی میباشد و به وضع مقررات در اینگونه لوله کشی میپردازد و مشخصات مصالح، برآورد مصرف انتخاب مصالح لوله کشی،نحوه اجرای لوله کشی، عایقکاری لوله ها،جوشکاری لوله ها، حفاظت کاتدی و در نهایت هم آزمایش های و بازرسی و صدور تاییدیه برای این نوع لوله کشی میپردازد.

مطالب کاربردی و مرتبط با این مطلب

آزمون های آنلاین رایگان مباحث ۲۲ گانه

تست های تالیفی مباحث ۲۲ گانه

فیلم های آموزشی مباحث مقررات ملی

کلید واژه های کاربردی آزمون نظام مهندسی

برای شرکت در آزمون آنلاین مبحث ۱۷ روی دکمه زیر کلیک کنید

در پایان با زدن دکمه پایان آزمون میتوانید نمره کسب شده خود را مشاهده نموده همچنین پاسخ صحیح سوالات را مشاهده نمایید.

آزمون آنلاین مبحث 17

آزمون آنلاین مبحث 17 به مدت زمان 25 دقیقه

19 دیدگاه برای ”آزمون آنلاین مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان لوله کشی گاز طبیعی (رایگان)“

دیدگاهتان را بنویسید