دانلود دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ + کلید سازمان (همه رشته ها)

دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸

دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ با کلید نهایی سازمان

به گزارش کلید واژه آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ با حضور۱۷۵۷۸۷ نفر که تعداد  ۴۰ هزار و ۴۴۳ نفر خانم ۲۳ درصد از شرکت کنندگان و ۱۳۵ هزار و ۳۴۴ نفر از آقایان ۷۷ درصدی از را تشکیل می‌دهند. در روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ مهرماه در هفت رشته اصلی مهندسی شهرسازی، معماری (صلاحیت های طراحی، نظارت و اجرا)، عمران (صلاحیت های محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (صلاحیت های طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی ( صلاحیت های طراحی و نظارت)، ترافیک و نقشه برداری برگزار شد.

در روز اول برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در نوبت صبح صلاحیت های شهرسازی، ترافیک، نقشه برداری، معماری (صلاحیت نظارت) و عمران (صلاحیت نظارت) برای ۷۱۰۱۸ نفر و در نوبت عصر رشته های عمران (صلاحیت اجرا)، معماری (صلاحیت اجرا)، تاسیسات مکانیکی (صلاحیت نظارت) و تاسیسات برقی (صلاحیت نظارت) برای ۶۳۱۰۸ نفر برگزار گردید.

و در روز دوم هم صلاحیت های رشته عمران (محاسبات)، معماری (طراحی)، تاسیسات مکانیکی (صلاحیت طراحی) و تاسیسات برقی (صلاحیت طراحی) برای داوطلبان عزیز برگزار شد.

داوطلبان عزیز بعد از آزمون بدنیال دستیابی به سوالات و همچنین پاسخنامه های آزمون بودند که ما هم در این زمینه تا حد توان کمک کرده و سوالاتی که عکس های آن را بدست آوردیم برای داوطلبان قرار دادیم

اما اینک دفتر مقررات ملی ساختمان کلید سوالات را بر روی سایت قرار داده و همچنین به داوطلبان عزیز فرصت اعتراض به کلید سوالات را قرار داده

در اطلاعیه دفتر مقررات ملی نحوه اعتراض به پاسخنامه بدین طریق اعلام شده

کلیه داوطلبان گرامی می‌توانند از این تاریخ و حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۸/۲۲ درخواست‌های بازنگری در سوال‌ها یا اعتراضات خود را به طور مستدل و مستند، شفاف و صریح با ذکر منابع مربوطه، در قالب فایل ضمیمه، تکمیل و از طریق نشانی الکترونیکی azmoon@inbr.ir به این دفتر ارسال نمایند.

برای دانلود دانلود دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ یا پاسخنامه سازمان روی لینک هر رشته کلیک کنید

دانلود سوالات رشته عمران (نظارت، اجرا، محاسبات) + پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات رشته معماری (نظارت، اجرا، محاسبات) + پاسخنامه تشریحی

دانلود سوالات تاسیسات برقی نظارت

دانلود سوالات طراحی تاسیسات برقی مهر ۹۸

دانلود سوالات تاسیسات مکانیکی طراحی

دانلود سوالات نظارت تاسیسات مکانیکی

دانلود سوالات شهرسازی مهر ۹۸

دانلود سوالات نقشه برداری مهر ۹۸

دانلود دفترچه سوالات ترافیک مهر ۹۸

مطالب مفید و مرتبط با آزمون نظام مهندسی

به روزترین کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

تست های تالیفی مباحث ۲۲ گانه

فیلم های آموزشی آزمون نظام مهندسی

آزمون های آنلاین رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید