پاسخنامه تشریحی طراحی تاسیسات مکانیکی – مهر ۹۹

پاسخنامه تشریحی طراحی تاسیسات مکانیکی مهر 99

پاسخنامه تشریحی طراحی تاسیسات مکانیکی – مهر ۹۹

به گزارش کلید واژه جناب مهندس مصطفی موسوی بعد از آماده کردن پاسخنامه تشریحی نظارت مکانیک مهر ۹۹ اکنون پاسخنامه تشریحی تاسیسات مکانیکی طراحی مهر ۹۹ رو برای داوطلبان عزیز آماده کرده اند.

آزمون نظام مندسی طراحی تاسیسات مکانیکی مهر ۹۹ که با تاخیر چند ماهه برگزار شد. در این آزمون مشابه آزمون سال گذشته به مباحثی مانند سایکرومتری و تبرید و به ویژه پمپ توجه ویژه ای شده بود که پاسخ قریب به اتفاق سوالات مطرح شده در جزوه های مسئله محور سایکرومتری و تبرید و پمپ که توسط همین سایت ارائه شده بود موجود بود. همجین در این آزمون به مباحث ۱۴، ۱۶ و ۱۷ و همچنین نشریه ۱۷۲ توجه خاصی شده بود.

این آزمون آزمونی نسبتا جنجالی بود که دست کم ۹ سوال با ایرادات فنی مواجه بودند. در بعضی سوالات گزینه اشتباه انتخاب شده بود، در بعضی سوالات اطلاعات سوال ناقص و در برخی دیگر اطلاعات صورت سوال غلط بود که با اعتراضات گسترده داوطلبان مواجه شده است.

در پاسخنامه تشریحی طراحی تاسیسات مکانیکی مهر ۹۹ که حتی قبل از انتشار کلید رسمی منتشر شده بود، ما به بیشتر این سوالات اشتباه اشاره کرده بودیم و پیش بینی های ما نیز درست از آب در آمد. این پاسخنامه نخستین پاسخنامه تشریحی مهر ۹۹ است که منتشر می شود و پیش از این نیز پاسخنامه نظارت آن منتشر شده بود.

در این پاسخنامه کلیه سوالات به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده شده است. به این صورت که مبحث مورد نظر، آدرس بند مورد اشاره، صفحه مذکور و حتی متن مبحث در مورد سوال مورد بحث آورده شده است و کلیه فرمول ها و معادلات مورد استفاده و دلیل استفاده از آن توضیح داده شده است. سوالات شبهه دار و لیل شبهه ی آن ها نیز مورد اشاره قرار گرفته است. همچنین برای سوالاتی که برای فهم بهتر مطلب نیاز به شکل داشتند شکل و نمودار لازم کشیده شده است.

برا دیدن فایل نمونه این پاسخنامه تشریحی طراحی مکانیک کلیک کنید

مطالب مرتبط با آزمون تاسیسات مکانیکی

نمونه سوالات مباحث ۲۲ گانه

جزوات رشته مکانیک

آزمون های آنلاین مباحث

 

 

دیدگاهتان را بنویسید