انتشار اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای مهندسان نوبت اول سال ۱۴۰۰

تعویق زمان برگزاری آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای مهندسان نوبت اول سال ۱۴۰۰

به گزارش کلید واژه به نقل از دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون ورود به صلاحیت حرفه ای رشته های ۷ گانه مهندسان (نظام مهندسی) در نوبت اول  سال ۱۴۰۰ (اردیبهشت ماه) منتشر گردیده است، در اطلاعیه قبلی دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان زمان آزمون برای رشته های هفت گانه روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تعیین شده بود، اما بنا به دستور وزیر محترم راه و شهرسازی و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا و مساعد شدن شرایط عمومی به تعویق و زمان جدید آزمون از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان آزمون می رسد.

متذکر می شود که آزمون نظام مهندسی معمولا در دو نوبت در سال با هماهنگی سازمان سنجش و آموزش کشور به صورت سراسری برگزار میگردد. ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی و آزمون به صورت جزوه باز می باشد. در سال های ۹۸ و ۹۹ به دلیل شیوع و گسترش بیماری کرونا آزمون فقط در یک نوبت (مهرماه) برگزار گردید و آزمون نوبت دوم سال های ۹۸ و ۹۹ لغو گردید.

متن اطلاعیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان

به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان می‌رساند، آزمون یاد شده که مقرر بود در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شود بنا به دستور وزیر محترم راه و شهرسازی و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا تا اطلاع بعدی معوق و زمان بعدی برگزاری آن با توجه به شرایط بهداشت عمومی تا پایان مرداد ماه از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

دوستان و داوطلبان آزمون می توانند از منابع مطالعاتی زیر برای موفقیت در آزمون استفاده نمایند.

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

تست های تالیفی آزمون نظام مهندسی

فیلم های آموزشی همه رشته ها

سوالات آزمون نظام مهندسی

اطلاعیه ثبت نام آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۰ (ورود به صلاحیت حرفه ای مهندسان)

آشنایی مختصر و مفید با آزمون نظام مهندسی ساختمان و دریافت پروانه صلاحیت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید