کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نوشته مهندس کریمی

کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی نوشته مهندس کریمی

کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی که توسط مهندس کریمی، مهندس مرتضی پور نجف لایق، مهندس محمد حاجی وند نگارش شده و تعداد صفحات آن ۱۰۳ می باشد و قمیت آن ۲۸۰۰۰ تومان میباشد  و برای داوطلبان آزمون نظام مهندسیبصورت پستی ارسال میشود

مطالب این کتاب شامل:

مقدمه

فصل اول: پاسخ تشریحی آزمون خرداد ۹۳

فصل دوم: پاسخ تشریحی آزمون آبان ۹۳

فصل سوم: پاسخ تشریحی آزمون مرداد ۹۴

فصل چهارم: پاسخ تشریحی آزمون بهمن ۹۴

فصل پنجم: پاسخ تشریحی آزمون شهریور۹۵

فصل ششم: پاسخ تشریحی آزمون طراحی اسفند ۹۵

فصل هفتم: پاسخ تشریحی آزمون نظارت اسفند ۹۵

دانلود فهرست مطالب نمونه چند صفحه ای از کتاب

قیمت کتاب ۲۸۰۰۰ تومان + ۱۰۰۰۰ تومان هزینه ارسال پستی

کتاب فعلا موجود نمی باشد

کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

بعد از نگارش و انتشار سه جلد کتاب ویژه آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی با عناوین «درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «تاسیسات برق پلاس» و «واژگان کاربردی تاسیسات برق»، بنا به درخواست های مکرری از سوی داوطلبان عزیز برای تشریح آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی سنوات اخیر، کتاب پیش رو آماده شده است.

کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی

از این رو، در «کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، پاسخ آزمون های خرداد ۹۳، آبان ۹۳، مرداد ۹۴، بهمن ۹۴، شهریور ۹۵ و اسفند ۹۵به صورت کاملا تشریحی تدوین و آماده شده است. در تشریح مسائل سعی شده به صورت کامل توضیح اختصاصی برای هر پرسش ارائه شود اما قطعا استفاده از مباحث مقررات ملی ساختمان و بویژه سه کتاب قبلی مهندس محمدکریمی و فیلم آموزش آمادگی آزمون نظام مهندسی  تاسیسات برقی ایشان الزامی به نظر می رسد.

دلایل نگارش کتاب

۴-۱) تکرار سوالات

با توجه به تحقیق انجام شده، در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، تعداد قابل توجهی از پرسش ها از سنوات قبل بوده که این تعداد در آزمون های طراحی و نظارت اسفند ۹۵ به ترتیب ۲۴ و ۲۲ می باشد. از این رو، تسلط به این سوالات تاثیر قابل توجهی در افزایش احتمال قبولی داوطلبان دارد. همچنین، بنا به تجربه سنوات قبل، پرسش های آزمون معمولا بیشتر از آزمون های سه سال منتهی به آن مطرح می شود، بنابراین در این کتاب، پاسخ به پرسش های سال ۹۳ به بعد مورد توجه قرار گرفته است.

۴-۲) نیاز به جمع بندی

از آنجائیکه مفاهیم آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی فرار بوده و نیاز به مرور مرور آن قبل از آزمون بسیار مهم است، کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی با هدف مرور آخر و جمع بندی مطالب یاد گرفته شده از سایر منابع آموزشی مهندس کریمی آماده شده است.

ویژگی های کتاب:

۵-۱) پاسخ کاملا تشریحی

در این کتاب، تمامی پرسش ها به صورت کاملا تشریحی و با جزئیات کامل پاسخ داده شده است.

۵-۲) متفاوت از سایر محصولات

در پاسخ های ارائه شده در این کتاب، نهایت تلاش شده که متفاوت از پاسخ های ارائه شده در کتابهای و فیلم آموزشی مهندس کریمی باشد تا پرسش ها از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گیرند.

قیمت کتاب ۲۸۰۰۰ تومان + ۱۰۰۰۰ تومان هزینه ارسال پستی

کتاب فعلا موجود نمی باشد

دیدگاهتان را بنویسید