کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

داوطلبان عزیز آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی میتونند کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی تالیف مهندس کریمی رو از لینک زیر تهیه کنند

کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی دارای ۲۸۴ صفحه به قیمت ۴۱۰۰۰ تومان میباشد که به وسیله پست برای داوطلبان عزیز ارسال میشود.

 

درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در سالیان اخیر بدل به آزمون چالشی با پرسش های مفهومی شده است که قبولی در آن نیازمند مطالعه عمیق و جدی مباحث سازمان نظام مهندسی و بویژه مباحث ۱۳ و ۱۵ و پرسش های سنوات قبل مبتنی بر این مباحث است. بسیاری از کتاب های موجود در بازار ابتدا درسنامه ای مختصر ارائه کرده و به حل آزمون بسنده کرده اند. این رویه باعث شده که مهندسان در جلسه آزمون دچار سردرگمی شوند.  اما در کتاب «درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» روند متفاوت و کاملا حرفه ای برای ارائه مطالب به صورت طبقه بندی شده در پیش گرفته شده است.

هدف اصلی در کتاب پیشرو، جمع آوری منبعی بی نظیر برای آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی است. برای این منظور، تمامی پرسش های مرتبط با مباحث ۱۳ و ۱۵ از اولین دوره (سال ۷۶) تا آخرین دوره (اسفند ۹۵) به صورت طبقه بندی پاسخ داده شود. در واقع، برای تمامی پرسش ها درسنامه و نکات طلائی مرتبط طرح و سپس به پاسخ گوئی به پرسش ها پرداخته شده است.

هزینه کتاب ۴۱۰۰۰ تومان + ۱۰۰۰۰ تومان هزینه ارسال پستی

 

دلایل نگارش کتاب

۴-۱) سوالات سنوات قبل

طبق تحقیقی انجام شده ، در آزمون طراحی و نظارت اسفند ۹۵ به ترتیب ۴۰ و ۳۷ درصد سوالات مشابه سوالات سنوات قبل بوده و تسلط به آن کلید قبولی در آزمون نظام مهندسی است. اهمیت این گروه از پرسش ها زمانی برجسته می شود که بدانیم، غالب این پرسش ها به صورت تحلیلی و مساله بوده و نیاز به دانش قبلی برای پاسخ گوئی دارند. از این رو، در این کتاب درسنامه و پرسش ها به گونه ای آماده شده است که داوطلب را به طور کامل آماده این گروه از پرسش ها نماید.

۴-۲) آئین نامه های مهم

تعدادی از آئین نامه ها در مباحث ۱۳ و ۱۵، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث ۱۳) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه ۱۱۰ هستند که پرسش های متعددی از آنها در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی مطرح شده است. در این کتاب، این آئین نامه معرفی و پرسش های مرتبط با آنها به صورت تشریحی حل شده است.

ویژگی های کتاب:

۵-۱) طبقه بندی سوالات

غالب کتاب های موجود در بازار از یک الگوی واحد برای تدوین مطالب استفاده می کنند که در آن ابتدا درسنامه ای ارائه شده و سپس پاسخ پرسش های آزمون های سنوات قبل (مثلا از سال ۸۶) از پرسش ۱ تا ۶۰ به صورت پیوست ارائه می شود. چنین ساختاری اولا باعث می شود که داوطلب موقع مطالعه درسنامه به فهم عمیق و لمس دقیق پرسش ها نرسد و از آن مهمتر، در جلسه آزمون در صورت نیاز به اجاع به پرسش خاص دچار سردرگمی شده و قادر به یافتن پرسش مشابه در آزمون نمی شوند. اصلی ترین برجستگی کتاب «درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، طبقه بندی کامل پرسش ها و درسنامه است. برای این منظور، مفاهیم کتاب در ۹ فصل و هر فصل شامل چند بخش بوده که ابتدا درسنامه، نکته طلائی و سپس پرسش های مخصوص آن بخش حل شده است. سازماندهی و تدوین چنین کتابی کار بسیار سخت و زمان بری ولی خروجی آن بی نظیر است. .

۵-۲) پاسخ تشریحی

در این کتاب، تمامی پرسش ها به صورت کاملا تشریحی پاسخ داده شده و سعی شده که توضیحات پرسش ها به صورت دقیق و جزئی مطالب را ارئه نماید. در صورت ارجاع به منبع خاصی نیز، آدرس دقیق و توضیحات تکمیلی مربوطه در پاسخ گنجانده شده است.

۵-۳) پوشش کل سوالات

در کتاب پیش رو، تمامی پرسش های چالشی و مساله های پیچیده از مباحث ۱۳ و ۱۵، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث ۱۳) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه ۱۱۰ از اولین دوره (سال ۷۶) تا آخرین دوره (اسفند ۹۵) در غالب ۸۳۶ پرسش حل شده است. به نمونه زیر توجه کنید که در آن مساله ای مشابه با مساله سال ۸۰ در اسفند ۹۵ طرح شده است. به دلیل پاسخ تشریحی به تمامی پرسش ها از اولین دوره، آموزشی تمامی مفاهیم به صورت کامل انجام می شود.

۵-۴) به روزرسانی

این سومین چاپ و سومین ویرایش از کتاب بوده و در واقع در هر نوبت چاپ، کتاب براساس آخرین آزمون به روزرسانی شده است. همچنین، با توجه به چاپ ویرایش جدید مبحث ۱۳، تغییرات جدید به این نسخه از کتاب اعمال گردید.

۵-۵) طراحی

در طراحی جلد، صفحات، تصاویر و … این کتاب نهایت دقت و ظرافت به خرج داده شده است. طرح جلد جدید این کتاب با توجه به ماهیت و رنگ لوگوی سازمان نظام مهندسی ساختمان انتخاب شده است. در انتخاب فونت و سایز آن سعی شده که بیشترین جذابیت و کمترین خستگی در خواننده ایجاد شود. همچنین تمامی شکل ها با استفاده از نرم افزار VISIO ترسیم شده اند.

دانلود فهرست مطالب نمونه چند صفحه ای از کتاب

این کتاب موجود نمیباشد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید