فیلم آموزشی آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

فیلم آموزشی آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (مهندس کریمی)

 

مدت فیلم ۳۰ ساعت است که در ۸ حلقه DVD  و با حجم  ۲۹ گیگ با کیفت Full HD توسط مهندس کریمی و همکاران برای داوطلبان آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی تهیه شده است

قیمت: ۱۸۰ هزار تومان

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

در سالیان اخیر، قبولی در آزمون نظام مهندسی به یکی از دغدغه های اصلی فارغ التحصیلان رشته برق تبدیل شده است. آزمون نظام مهندسی معمولا هر سال در دو نوبت به صورت جزوه باز برگزار می شود. مراجع اصلی این آزمون، غالبا مباحث سازمان نظام مهندسی کشور معرفی می شود حال آنکه بسیاری از پرسش های این آزمون خارج از مباحث نظام مهندسی هستند.

هدف اصلی فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی طبقه بندی پرسش های مطروحه در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی به گونه ایست که هم تمامی مباحث در آن موجود بوده و هم به شیوه نوینی بودجه بندی شوند. برای این منظور، کلیه پرسش های تحلیلی و مسائل مطروحه در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی از سال ۷۶ تا اسفند ۹۵، با چشم پوشی از پرسش هایی که مستقیما در متن مباحث نظام مهندسی وجود دارد، در این مجموعه در ۹۹ فصل تدوین شده است. هر فصل نیز شامل چندین بخش است که پرسش ها به صورت هدفمند در کنار هم گنجانده شده و درسنامه ای مناسب با هر پرسش ارائه شده است. در مجموع بیش از ۸۵۰۰ پرسش به همراه ده ها نکته طلائی در این مجموعه آموزشی قابل مشاهده است.

ویژگی های برجسته فیلم:

۴-۱) پاسخ متفاوت

در این ویدیو، سعی شده که بیان مفاهیم، ارائه مطالب و حل تشریحی مسائل کاملا متفاوت از «کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «کتاب تاسیسات برق پلاس» و «کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» باشد. در واقع تلاش شده، آنچه در این کتاب ها با امکان نوشتن نداشت در این فیلم با گفتار جبران شود تا در کنار هم بسته کاملی باشد.

۴-۲) طبقه بندی مفاهیم

در این فیلم، تمامی مفاهیم مورد نیاز آزمون (به جز منابع عمومی) به صورت طبقه بندی شده تدریس شده تا مفاهیم با عمق بیشتری به داوطلب منتقل شود. همچنین تک تک پرسش ها به صورت کاملا تشریحی و با جزئیات کامل پاسخ داده شده است.

۴-۳) پوشش کل سوالات

در محصول پیش رو، بیش از ۸۵۰ پرسش های مطرح شده از مباحث ۱۳ و ۱۵، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث ۱۳) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه ۱۱۰ از اولین دوره (سال ۷۶) تا آخرین دوره (اسفند ۹۵) به صورت کامل توضیح داده شده است.

۴-۴) کیفیت

این ویدیو، دارای کیفیت بسیار بالایی از نظر بصری بوده و دارای لیبل و بسته بندی استثنائی و شکیلی هست.  همچنین فیلم ها روی ۸ حلقه دی وی دی رایت شده اند و بهترین دی وی دی های موجود در بازار برای آرشیو کردن و مشاهده چند باره هستند.

لینک معرفی صوتی فیلم

 

.

 

 ۵-۱) این فیلم چه تفاوتی از نظر ارائه مفاهیم با کتاب ها دارد؟پاسخ) در این فیلم سعی که کلیه مطالب به عبارت ها و تکنیک های متفاوت از سایر محصولات ارائه شده و کاملا جو کلاسی داشته باشد.۵-۲) آیا این فیلم قابلیت پخش توسط تلویزیون را دارد؟

پاسخ) خیر، این فیلم تنها روی کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت های ویندوزی که قابلیت وصل دی وی دی رام را دارند، قابل اجرا هستند.

۵-۳) در صورت تهیه این فیلم، نیازی به تهیه کتاب درسنامه هست؟

پاسخ) توصیه می شود که در کنار فیلم حتما، « کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» نیز تهیه شود، چرا که اولا نحوه ارائه مطالب و حل پرسش ها متفاوت است، ثانیا نیازی به نت برداری از فیلم نبوده و در کتاب درسنامه به صورت بهینه و عالی این کار انجام شده و ثالثا برای جلسه آزمون باید کتاب درسنامه را داشته باشید.

۵-۴) آیا برای قبولی در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی، مشاهده این فیلم به تنهائی کافی است؟

پاسخ) تلاش بسیار زیادی شده است که این محصول آموزشی، در حد بضاعت خود به نیازهای داوطلبان پاسخ دهد اما برای داشتن کاملترین مجموعه ممکن، «بسته طلائی-تضمینی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «بسته نقره ای آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «بسته برنزی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» و «گنجینه کتاب های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» پیشنهاد می شود.

این فیلم دیگر موجود نمیباشد لطفا برای دیدن فیلم های مشابه کلیک کنید

4 دیدگاه برای ”فیلم آموزشی آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی“

  1. واقعا یادش بخیر
    زمان ما این همه اطلاعات مفید در مورد رشتمون در دسترس نبود

  2. سلام این آموزش آپدیت هستش؟
    برای اردیبهشت ۱۴۰۰ بدرد میخوره یا برای ویرایش قدیمه؟

  3. اگر فایل های آموزش را بصورت بگذارید که بشه دانلود کرد خیلی بهتره دیگه نیازی به پست کردن آنها نیست صرفه جویی در وقت و هزینه میشه

دیدگاهتان را بنویسید