انتشار نتایج بازنگری آزمون صلاحیت طراحی رشته معماری مورخ شهریورماه ۹۹

انتشار نتایج بازنگری آزمون صلاحیت طراحی رشته معماری

انتشار نتایج بازنگری آزمون طراحی معماری مورخ شهریورماه ۹۹

به گزارش کلید واژه به نقل از دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اطلاعیه اعلام نتایج بازنگری آزمون‏ صلاحیت طراحی رشته معماری در مورخ شهریور ۹۹ اعلام شد، در این اطلاعیه آمده است که بعد از بررسی اعتراضات نتایج قطعی آزمون طراحی معماری در کارنامه داوطلبان اعمال گردیده است.

آزمون صلاحیت طراحی رشته معماری مانند دیگر آزمون های تستی رشته های ۷ گانه بدلیل شیوع و انتشار ویروس کرونا در نوبت دوم سال ۹۸ برگزار نگردید و به شهریور و مهر ۹۹ موکول گردید.

آزمون نظام مهندسی معمولا دو نوبت در سال و هر نوبت در یک نیمسال برگزار میگردد. این آزمون به صورت تستی و با همکاری سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار میگردد.

حد نصاب قبولی در این آزمون کسب نمره ۵۰ درصد است. آزمون دارای نمره منفی می باشد.

متن اطلاعیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان

به اطلاع شرکت کنندگان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان رشته معماری طراحی شهریورماه ۹۹ می‌رساند پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری طراحی و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملی ساختمان موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.

متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه آزمون های ورود به حرفه اقدام نمایند، بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات نتایج اعلام شده قطعی است. ضمناً متقاضیانی که موفق به اخذ حدنصاب قبولی نشده اند می توانند در آزمون آتی شرکت نمایند.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی و کاردان های تجربی برای موفقیت در آزمون های آتی می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

تست های تالیفی آزمون نظام مهندسی

فیلم های آموزشی همه رشته ها

دیدگاهتان را بنویسید