نحوه اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷ و نظام کاردانی و معماران تجربی

اعتراض به آزمون نظام مهندسی بهمن 97

نتیجه اعتراضات به آزمون بهمن ۹۷ اعلام شد

در جدیدترین خبری که دیروز حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اعلام کرد نتایج اعتراضات به آزمون مهر ۹۷ تا پایان روز یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ بر روی کارنامه ها اعمال خواهد شد

قمستی از مصاحبه دیروز مدیر کل دفتر مقررات ملی

با توجه به برخی ابهامات و پرسش‌های مطرح شده پیرامون آزمون‌های مربوط به صلاحیت‌های نظارت و اجرا در رشته معماری، اعتراض‌های موصوف که قبلا  در کمیته تخصصی مورد بررسی قرار گرفته بود مجددا در تاریخ ۱۲ خردادماه سالجاری در کمیته طراحی سوال‌های رشته معماری مطرح شد. متعاقبا در تاریخ های ۱۹ و ۲۰ خردادماه سال‌جاری در کمیته تجدیدنظر بررسی سوال ها مرکب از اساتید برجسته رشته معماری مطرح و مورد بررسی دقیق‌تر قرار گرفت.

دو سوال از آزمون اجرا و ۱ سوال آز آزمون نظارت معماری حذف شد

مانی‌فر در ادامه گفت: نهایتا بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در کمیته های یاد شده، سوال ۹ دفترچه A آزمون نظارت معماری و سوال های ۲۷ و ۵۲ آزمون اجرا در این رشته حذف شد که با حذف این سوال ها نمره آن با تاثیر مثبت در کارنامه کلیه داوطلبان منظور شده است.

وی در خصوص زمان اعلام نتایج قطعی آزمون گفت: کلید قطعی و نهایی دفترچه سوالات در هفته گذشته به سازمان سنجش ارسال شده و سازمان یاد شده در حال اعمال آن بر روی نتایج آزمون است و نتایج قطعی را تا پایان وقت روز یکشنبه ۲۶خرداد ماه اعلام خواهد نمود.

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷

به گزارش کلید واژه دات آی آر  بعد از اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷ در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۹۸ آن دسته از داوطلبانی که نسبت به نمره خود اعتراض دارن میتوانند با به طریق زیر آنرا اعلام و به دفتر مقررات ملی ساختمان ارسال نمایند

این اعتراض شامل دو قسمت میباشد که برای کلیه آزمون های تستی رشته های عمران، معماری، برق، مکانیک، شهرسازی،نقشه برداری و ترافیک در رشته های کاردانی و کارشناسی و همچنین ورود به حرفه معماران تجربی به یک آدرس و برای رشته طراحی معماری به آدرس دیگر میباشد.

چگونگی اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی، نظام کاردانی و معماران تجربی بهمن ۹۷

اطلاعیه ای که دفتر مقررات ملی اعلام کرده به شرح زیر میباشد:

شرکت‌کنندگانی که موفق به حدنصاب قبولی در آزمون‌ها نشده اند چنانچه درخواست بازنگری نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند می‌توانند درخواست خود را با توجه به فرم پیوست بصورت کتبی با ذکر مشخصات کامل ( شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس ) حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۳/۱۱ از طریق پست سفارشی به آدرس پستی زیر ارسال نمایند:

 

آزمون‌های تستی کلیه رشته‌ها: تهران، صندوق پستی به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش).

(بر روی پاکت ذکر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان بهمن ماه ۹۷ می‌باشد).

 

آزمون رشته معماری طراحی:

آدرس: تهران صندوق پستی، به شماره ۵۷۳- ۱۹۹۳۵ دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان

(بر روی پاکت ذکر شود مربوط به آزمون‌ رشته معماری- طراحی بهمن ماه ۹۷ می‌باشد).

همچنین قید شده که داوطلبان حداکثر تا تاریخ ۱۱ خرداد ۹۸ میتوانند فرم اعتراض را ارسال نمایند و کسانی که بعد از این تاریخ فرم را تحوبل پست نمایند به درخواست آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد

 

عکسی از فرم اعتراض به آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷ برای دانلود فرم به پایین صفحه مراجعه کنید

نحوه اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷ و نظام کاردانی و معماران تجربی

برای دانلود فرم اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی، نظام کاردانی و معماران تجربی بهمن ۹۷ از لینک دانلود رایگان زیر استفاده نمایید

جدیدترین اخبار آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانان و معماران تجربی را از ما بخواهید

2 دیدگاه برای ”نحوه اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن ۹۷ و نظام کاردانی و معماران تجربی“

  1. با اینکه سوال ۵۲ و ۲۷ آزمون اجرا بهمن ۹۷ حذف شده اند ولی هیچ تاثیری در کارنامه ی من نداشته و با توجه به اینکه زمان اعتراض سوالات تمام شده چطور اعتراض کنم نمیدانم!

دیدگاهتان را بنویسید