نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ چه زمانی اعلام میشود (زمان و لینک اعلام نتایج)

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ چه زمانی اعلام میشود + زمان و لینک اعلام نتایج و نحوه اعتراض

به گزارش کلید واژه آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ پنج شنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ مهرماه با حضور داوطلبان در رشته های هفتگانه برگزار شد و سوال بیشتر داوطلبان بعد از آزمون اینست که نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ چه زمانی اعلام میشود؟ که در پایین به بررسی آن میپردازیم

نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر ۹۸ اعلام شد

لینک اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸

http://92.242.195.93/nezam_mhns/index.php/krn_9807_nzm_mhnN/fani_sakh/krn_moh_shahr/

در همین رابطه دفتر مقررات ملی اطلاعیه ای صادر کرده که در زیر قرار میدهیم

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در مورد برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸ بدینوسیله به آگاهی کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون‌ها می‌رساند، نتایج قطعی آزمون‌های یاد شده مشخص گردیده و با توجه به اطلاعیه‌های قبلی، داوطلبان محترم می‌توانند از عصر امروز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی http://www.inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

ضمناً چنانچه قبلاً نیز اعلام شده است، در اجرای مفاد مندرج در بند ۱۰ دستورالعملِ ثبت‌نام آزمون‌ها، با موضوع “انتشار نتایج و نحوه بررسی اعتراضات”، رسیدگی به درخواست‌های بازنگری از سوی داوطلبان، بطریق پیش‌گفته و با دقت صورت پذیرفته و بعد از اتمام مهلت ارسال اعتراضات، کلیه سوال‌های مورد اعتراض در صلاحیت‌ها و رشته‌های مختلف، در کمیته‌های طراحی سوال و کمیته‌های تجدیدنظر به‌طور جداگانه تحت بررسی قرار گرفته و درمواردی که اعتراض وارد تشخیص داده شده است نسبت به حذف سوالات اشتباه اقدام و نتیجه آن در کارنامه داوطلبان اعمال گردیده است.

به این ترتیب با توجه به بررسی‌های دقیق و کنترل‌های مکرری که در کلیه مراحل تصحیح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، نتایج اعلامی، قطعی بوده و فاقد مشکل می‌باشد. لیکن چنانچه داوطلبی صرفاً نسبت به نتیجه آزمون خود بر پایه پاسخنامه‌های اعلام شده، اعتراضی دارد، می‌تواند درخواست خود را بصورت کتبی با ذکر مشخصات کامل ( شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، رشته آزمون، آدرس دقیق و شماره تماس ) حداکثر تا تاریخ ۹۸/۰۹/۲۵ از طریق پست سفارشی به شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور با آدرس زیر ارسال نماید.

ضمناً برپایه موارد مندرج در راهنمای ثبت نام آزمون‌ها، اضافه می‌شود صرفاً قبولی شرکت‌کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق با راهنمای ثبت‌نام آزمون مهر‌ماه ۹۸ احراز نموده‌اند، مورد تأیید بوده و نتایج یاد شده حداکثر به مدت ۴ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار می‌باشد. آن دسته از شرکت کنندگانی هم که حدنصاب قبولی در آزمون‌ها را کسب نکرده باشند می‌توانند در آزمون‌های دوره بعد شرکت نمایند.

در خاتمه خاطر نشان می‌سازد: گواهی قبولی در آزمون صرفاً یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال بکار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صِرف قبولی در آزمون، بدون احراز سایر شرایط تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به‌کار ایجاد نمی‌کند.
آدرس پستی شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور: تهران صندوق پستی به شماره ۳۵۵-۱۷۷۷۵  (لطفاً بر روی پاکت ذکر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان مهر‌ماه ۹۸ می‌باشد).

 

نکته مهم: به محض اعلام نتیجه آزمون نظام مهندسی در رشته های عمران، معماری، تاسیسات برقی و مکانیکی، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک لینک آن فوری در کانال به آدرس https://t.me/kelidvajeh و همین صفحه قرار داده میشود.

طبق گفته حامد مانی فر سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان که در روز ۱۸ مهر درباره آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  مصاحبه کرده نتایج آزمون های این دوره در بخش تستی اواسط آذرماه و در بخش سوالات تشریحی اواسط دی ماه اعلام می شود. منظور از سوالات تشریحی همان آزمون طراحی معماری میباشد.

و طبق بند ۱۲ فصل ۴  دفترچه دستورالعمل اجرایی و دفترچه راهنمای شرکت در جلسه آزمونهای رود به حرفه مهندسان مهر ۹۸ در صفحه ۹ آن زمان اعلام نتایج آزمون مهر ۹۸ را در تاریخ ۲۰ آذرماه تعیین کرده است که عکس آن را در زیر قرار میدهیم

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ چه زمانی اعلام میشود (زمان و لینک اعلام نتایج)

خب تا اینجای کا که به احتمال زیاد نتایج باید اواسط و حداکثر ۲۰ آذر اعلام شود اما گذری به اعلام نتایج سالهای قبل بزنیم

نتایج آزمون های سال های قبل بعد از چند وقت اعلام شده؟

آزمون بهمن ۹۷ در تاریخ ۱۱ و ۱۲ بهمن برگزار شد و نتایج آن در روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۶ بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه قرار گرفت یعنی حدود ۱۰۴ روز بعد البته برا بهمن ابتدا اعلام شده بود ۱۵ اردیبهش زمان اعلام نتایج است که با ۱۱ روز تاخیر اعلام شد

آزمون اردیبهشت ۹۷ که در در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار شد نتایج آن در تاریخ یکشنبه مورخ ۹۷/۰۵/۱۴ بر روی سایت قرار گرفت که میشود ۸۶ روز بعد از آزمون اعلام شد

آزمون مهر ۱۳۹۶ که در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ برگزار شد نتایج آن در روز جمعه ۸ دیماه ۱۳۹۶ (۱۳۹۶/۱۰/۰۸) اعلام شد که میشود که در زمانی حدود ۷۶ روز نتایج اعلام شد.

آزمون اسفند ۹۵ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۹ و ۲۰ اسفند‌ماه برگزار شد و نتایج آن در تاریخ ۱۴ خراد ۹۷ اعلام شد. که میشود ۸۵ روز بعد از آزمون نتایج اعلام شده

و دوره های قبل هم معمولا به همین منوال بوده و کمتر از ۲٫۵ ماه برای اعلام نتایج زمان نداشتیم، البته این آزمون اعلام شده که نتایج مهر ۹۸ ۲۰ آذر ماه اعلام میشود که ۲ ماه (۶۱ روز) بعد آزمون میشود اما احتمال زیاد به اوایل دی ماه موکول شود و نتایج با تاخیر بر روی سایت قرار گیرد.

شما میتوانید همواره جدید ترین اخبار آزمون نظام مهندسی را از سایت و کانال کلید واژه دنبال کنید

مطالب مفید برای قبولی در آزمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

سوالات تالیفی مباحث ۲۲ گانه

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

فیلم های آموزشی آزمون نظام مهندسی

آزمون های آنلاین رایگان مباحث

پاسخنامه های تشریحی آزمون مهر ۹۸

1 دیدگاه برای ”نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸ چه زمانی اعلام میشود (زمان و لینک اعلام نتایج)“

  1. با سلام
    تاریخ مراجعه به سازمان نظام مهندسی برای قبول شدگان در آزمون نظام مهندسی جهت اخذ پروانه کی هست

دیدگاهتان را بنویسید