برگزاری آموزش مجازی دوره آموزشی اتوکد دوبعدی

برگزاری آموزش مجازی دوره آموزشی اتوکد دوبعدی

برگزاری آموزش مجازی دوره آموزشی اتوکد دوبعدی

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان فارس آموزش مجازی تخصصی تحت عنوان شرح مجازی دوره آموزشی اتوکد دوبعدی به مدت ۳۲ ساعت یکشنبه ها و سه شنبه ها شروع دوره از تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ ساعت ۱۶ تا ۲۰ تدریس مهندس فاطمه جعفری برگزار می گردد.(ویژه مهندسین استان اصفهان)

ثبت نام در دوره:

ثبت نام از طریق سامانه سینا (سایت سازمان) از روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۵ آغاز می شود و به شرط دارا بودن ظرفیت تا روز جمعه ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ امکان پذیر است.
شهریه دوره ۴/۲۷۰/۰۰۰ ریال (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) می باشد که از طریق درگاه الکترونیکی سامانه سینا قابل واریز می باشد.

چگونگی شرکت دوره آموزش مجازی:
جزییات و نحوه شرکت در دوره به صورت پیامک به اطالع ثبت نام کنندگان خواهد رسید.

اتوکد:

اتوکد یکی از محصولات شرکت AUTODESK می باشد و مهندسان و معماران از این نرم افزار برای ترسیمات دو بعدی و سه بعدی خود استفاده می کنند. مهندسان در زمینه های مختلف طراحی صنعتی، معماری، الکترونیک، مکانیک، تاسیسات و … از این نرم افزار استفاده می کنند.

اتوکد CAD مخفف Computer-aided design می باشد. نرم افزار اتوکد یکی از پرکاربردترین و مهم ترین نرم افزارهای ترسیمات دو بعدی و سه بعدی می باشد. اولین نسخه این نرم افزار در سال ۱۹۸۲ منتشر شد. اتوکد در طراحی سیستم های الکترونیک با عنوان EDA شناخته شده است. در شاخه مکانیک با عنوان و نام MDA شناخته می شود که شامل پروسه ترسیمات با کمک نرم افزار کامپیوتر می باشد. اتوکد با زبانهای انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی، اسپانیایی، ژاپنی، کره ای، چینی، روسی و … ارائه شده است.

انتشار ورژن این نرم افزار به صورتی است که یک سال جلوتر از ورژن سال میلادی منتشر می شود. امروز اتوکد امکان ترسیمات بسیار دقیق با جزئیات فراهم کرده است و جای ترسیمات دستی که نیاز به صرف ساعت ها وقت و هزینه بود را گرفته است. پسوند نرم افزار به صورت DWG  است. زمانی که یک فایل با فرمت DWG ذخیره می شودف تنها بر روی نرم افزارهای شرکت اتودسک قابلیت باز شدن و وارد شدن فایل و ویرایش را دارد. پسوند دیگر SFX نام دارد و برای باز کردن فایل در نرم افزارهای غیر از اتودسک کاربرد دارد.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای تسلط بیشتر می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

دیدگاهتان را بنویسید