برگزاری وبینار تخصصی «پیامدهای اجتماعی زلزله» ۵ و ۶ دی ماه ۱۴۰۰

برگزاری وبینار تخصصی «پیامدهای اجتماعی زلزله»

برگزاری وبینار تخصصی «پیامدهای اجتماعی زلزله» ۵ و ۶ دی ماه ۱۴۰۰

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان کرمان وبینار تخصصی «پیامدهای اجتماعی زلزله» در تاریخ های ۵ و ۶ دی ماه ۱۴۰ برگزار می گردد.

برگزاری وبینار تخصصی «پیامدهای اجتماعی زلزله» ۵ و ۶ دی ماه ۱۴۰۰

تجربه نشان داده است که در هنگام وقوع زلزله پیامدهای تخریب ساختمانها ناشی از عدم رعایت مقررات ملی ساختمان صرفا محدود به کالبد شهر نبوده و آثار و هزینه های پرشمار مستقیم و غیرمستقیم آن در مدت زمان طولانی و حتی چند نسل بعد بر پیکره اجتماع تحمیل خواهد شد. لذا به منظور ایجاد حساسیت در جامعه و حرفه مندان صنعت ساختمان در جهت توجه و رعایت هرچه بیشتر مقررات ملی ساختمان، معاونت مسکن و ساختمان در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت جان باختگان زلزله بم همایشی تحت عنوان “پیامدهای اجتماعی زلزله در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ پنجم و ششم دیماه (مصادف با روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در شهر بم برگزار نماید. بدینوسیله از کلیه علاقه مندان به موضوع همایش دعوت می شود توسط لینک ذیل بصورت مجازی شرکت نمایند. ضمنا این همایش طبق مجوز این دفتر دارای امتیاز ارتقاء پایه پروانه اشتغال به کار برای تمام رشته ها و پایه ها در صلاحیت نظارت و اجرا می باشد.

مهلت ثبت نام، ۲۱ آذر تا ۳ دیماه و هزینه آن ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. برای ثبت نام در این دوره های آموزشی که داری امتیاز ارتقا برای تمام رشته ها، در پایه نظارت و اجرا هستند، با مرورگر  Firefox  یا Explorer به نشانی https://classes.kermanceo.ir/ مراجعه کنید. برای شرکت در کلاس های آموزش مجازی سازمان نیز به سامانه http://vc.kermanceo.irمراجعه کنید و پس از نصب برنامه های مورد نیاز خود، با استفاده از کد ملی خود( نام کاربری ، رمز عبور) وارد سامانه مجازی شوید.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای تسلط بیشتر می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

1 دیدگاه برای ”برگزاری وبینار تخصصی «پیامدهای اجتماعی زلزله» ۵ و ۶ دی ماه ۱۴۰۰“

  1. سلام وقت بخیر.ایا همایش زلزله برای کسانی که در امتحان مرداد ۱۴۰۰ نمره ی ۴۸ گرفته اند و باید دوره ی جبرانی بگذرونن تاثیر گذار است م میتونه یکی از دوره های جبرانی به حساب بیاد؟

دیدگاهتان را بنویسید