راه‌اندازی سامانه الکترونیکی صدور، تمدید و ارتقا پایه سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی

راه‌اندازی سامانه الکترونیکی صدور، تمدید و ارتقا پایه سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی

راه‌اندازی سامانه الکترونیکی صدور، تمدید و ارتقا پایه سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان خراسان رضوی سامانه  الکترونیکی صدور، تمدید و ارتقا پایه سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی همزمان با عید سعید غدیر خم راه اندازی شده است.

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی برای صدور، تمدید و ارتقا پایه می توانند از سامانه مذبور استفاده نمایند.

لینک راهنمای سامانه:

سامانه صدور، تمدید و ارتقا پایه نظام مهندسی خراسان رضوی

متن اطلاعیه سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی:

مهندس تمجیدی مدیر آموزش، توسعه و پژوهش سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی سازمان از راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور، تمدید و ارتقا پایه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همزمان با عید سعید غدیر خم خبر داد.

وی با اظهار اینکه بدلیل نیاز به تحویل اصل مدارک در خصوص خدمات فوق و بین سازمانی بودن خدمات ارایه شده فی مابین سازمان نظام مهندسی استان و اداره کل راه و شهرسازی، با بررسی و آسیب شناسی انجام شده، سامانه مذکور تهیه و اقدامات لازم جهت تبادل مدارک از طریق شرکت پست انجام گردید.

مهندس تمجیدی عدم نیاز به مراجعه حضوری، امکان رصد اقدامات صورت گرفته، سرعت ، دقت و امکان رفع نواقص احتمالی در فرآیند صدور، تمدید و ارتقا پایه پروانه اشتغال بکار مهندسی را از مزایای این سامانه ارزیابی کرد.

مدیر آموزش، توسعه و پژوهش سازمان اضافه کرد با برنامه ریزی صورت گرفته پس از راه اندازی سامانه الکترونیکی فوق اعضای دوایر و دفاتر نمایندگی شهرستان ها نیز نیاز به حضور در مشهد نداشته و پس از ثبت اقدام و شروع فرآیند مذکور، درخواست بصورت سیستمی انجام و پروانه به نمایندگی مربوطه ارسال خواهد شد.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی و مهندسان دارای پروانه اشتغال به کار برای تسلط بیشتر نسبت به مقررات ملی ساختمان می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

دیدگاهتان را بنویسید