برگزاری دوره آموزشی تکمیل پیش نویس شناسنامه فنی و ملکی

برگزاری دوره آموزشی تکمیل پیش نویس شناسنامه فنی و ملکی

برگزاری دوره آموزشی تکمیل پیش نویس شناسنامه فنی و ملکی

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان یزد آموزش حضوری تخصصی تحت عنوان شرح برگزاری دوره آموزشی تکمیل پیش نویس شناسنامه فنی و ملکی به مدت ۴ ساعت در تیرماه ۱۴۰۱ با تدریس (سازه:محمدرضا میرجلیلی) (معماری:امیرمحمد صادقیان)(مکانیک:محمدحسن ظهوری) (برق:عباسعلی پاکزبان) برگزار می گردد.

شهریه شرکت در دوره:

شهریه شرکت در این دوه ۵۰ هزار تومان می باشد.

این دوره در راستای اجرای مفاد مبحث دوم مقررات ملی ساختمان و قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و نظر به اینکه شناسنامه فنی و ملکی به عنوان سند رسمی شناخته می شود که پیشنیاز آن تکمیل دفترچه اطلاعات ساختمان( پیش نویس شناسنامه فنی و ملکی) می باشد.

آخرین مهلت ثبت نام در دوره:

آخرین مهلت ثبت نام در این دوره ۳۰ خرداد ماه تعیین شده است.

لینک ثبت نام در دوره:

دوره آموزشی تکمیل پیش نویس شناسنامه فنی و ملکی

شناسنامه فنی و ملکی ساختمان:

به سندی گفته می‌شود که اطلاعات فنی و مشخصات ملکی ساختمان در آن به ثبت رسیده است. تمام ساختمان‌هایی که به طور قانونی ساخته شده باشند و عملیات ساخت و ساز آن‌ها زیر نظر مراجع رسمی ‌انجام شده باشد و استانداردهای فنی ساختمان را رعایت کرده باشند باید این سند را داشته باشند.

مرجع صادرکننده‌ی این سند سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان در استان‌ها هستند. این سازمان‌ها وظیفه دارند تا به درخواست مجریان پروژه‌های ساختمانی برای صدور این سند رسیدگی کرده و پس از ثبت مشخصات ملک مربوطه در شناسنامه‌های خامی‌که توسط وزارت مسکن و شهرسازی در اختیار آن‌ها قرار داده شده، آن را صادر کنند.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای تسلط بیشتر می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

دیدگاهتان را بنویسید