همایش اخلاق حرفه‌ای در مهندسی ساختمان آذر ماه در قم

اخلاق حرفه‌ای

همایش اخلاق حرفه‌ای در مهندسی ساختمان آذر ماه در قم برگزار میشود

دومین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی همایش اخلاق حرفه‌ای در مهندسی ساختمان در دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان تشکیل شد.

بدنبال اعطای مجوز دبیرخانه اخلاق حرفه‌ ای در مهندسی ساختمان به اداره‌کل راه و شهرسازی استان قم، جلسه‌ای با حضور مدیرکل، معاونین و کارشناسان دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان و مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

مدیر کل دفتر مقررات ملی:مشکلات امروز شهرها ناشی از رعایت نکردن اخلاق حرفه‌ای است

حامد مانی فر مدیرکل دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان با تاکید بر فعالیت جدی دبیرخانه در ترویج اصول، مبانی و مصادیق اخلاق حرفه‌ ای در مهندسی ساختمان اظهار داشت که رعایت نکردن اخلاق حرفه‌ای موجبات بروز مشکلات جدی را هم در مقیاس شهرها و هم در مقیاس ساختمان فراهم کرده است، وی مشکلات امروز شهرها را ناشی از نادیده گرفتن اخلاق حرفه‌ای دانست و اظهار امیدواری کرد که دبیرخانه اخلاق حرفه‌ای بتواند با تحقیقات و پژوهش‌های عمیق در این حوزه و برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور صاحبان اندیشه گام‌های موثری را در ترویج اخلاق بردارد.

در این جلسه که صبوری مدیرکل راه و شهرسازی و مقومی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم حضور داشتند گزارشی از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای برگزاری همایش اخلاق حرفه‌ای و همچنین اقدامات دبیرخانه در تولید محتوای ترویجی در این حوزه را به جلسه ارائه کردند.

گفتنی است که همایش اخلاق حرفه‌ ای در مهندسی ساختمان در آذرماه سال جاری توسط اداره‌کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و با هماهنگی دفتر مقررات ملّی و کنترل ساختمان برگزار خواهد شد.

حامد مانی فر:وی مشکلات امروز شهرها را ناشی از نادیده گرفتن اخلاق حرفه‌ای دانست و اظهار امیدواری کرد که دبیرخانه اخلاق حرفه‌ ای بتواند با تحقیقات و پژوهش‌های عمیق در این حوزه و برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور صاحبان اندیشه گام‌های موثری را در ترویج اخلاق بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید