شروع طرح مهندس خبرنگار در تهران

طرح مهندس خبرنگار

شروع به کار طرح مهندس خبرنگار در تهران از سوم آبان

به گزارش کلید واژه به نقل از سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران برای اولین بار طرح مهندش خبرنگار در تهران شروع به کار کرد، این طرح با هدف جمع آوری عکس و فیلم از نقاط ضعف و قوت پروژه های در حال اجرا می باشد، در این طرح مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی تهران میتوانند عکس و فیلم های خود را از طریق سامانه سازمان بارگذاری کرده تا بعد از بررسی به نام خودشان منتشر شود.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از آغاز به کار طرح مهندس خبرنگار از سوم آبان ماه خبر داد.

مهندس قربانخانی در این خصوص گفت: روابط عمومی سازمان با توجه به پتانسیل بالای اعضای سازمان و تلاش سازمان جهت استفاده از این پتانسیل گسترده و همچنین در راستای ترویج مقررات ملی ساختمان و افزایش توان فنی و اجرایی مهندسان صنعت ساختمان، اقدام به راه اندازی سامانه جامع مهندس- خبرنگار نموده است.

وی افزود: از مهندسان عضو سازمان دعوت می شود از نقاط ضعف و قوت پروژه های ساختمانی در سطح شهر یا پروژه هایی که خود ناظر، طراح یا مجری آن هستند، فیلم کوتاه یا عکس تهیه کرده و به سامانه مهندس-خبرنگار ارسال نمایند. فایل های دریافت شده پس از بررسی به نام اعضا در سایت سازمان منتشر خواهد شد.

با طرح مهندس خبرنگار آرشیو فنی مناسب در اختیار اعضای سازمان قرار میگیرد

قربانخانی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم بعد از گذشت مدتی از اجرای این طرح، آرشیو فنی مناسبی در اختیار اعضای سازمان قرار گیرد و مسیری جهت کمک اعضا به یکدیگر و افزایش کیفیت ساخت و ساز فراهم گردد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران همچنین خاطرنشان کرد: نهادهای متولی از جمله نظام مهندسی ساختمان تهران، استاندارد و شهرداری نیز می توانند با استفاده از عکس ها و فیلم های ارسالی اعضا نقاط ضعف را پیگیری و مرتفع و همچنین نقاط قوت را تقویت کنند.

وی در ادامه افزود: موفقیت این طرح از یک سو به راه اندازی مناسب آن مربوط است که انجام شده و از سوی دیگر به میزان مشارکت اعضا بستگی دارد که امیدواریم همانطور که همواره اعضای سازمان در موفقیت اینگونه طرح ها مشارکت کرده اند این بار نیز همراه ما باشند چراکه این طرح گام مثبت دیگری در بحث ترویج مقررات ملی ساختمان است.

پیربرناش در پایان یادآور شد: علاقه مندان می توانند در قسمت اطلاعات سازمان وارد سامانه خبرنگار شوند و پس از ورود اطلاعات، فایل یا فایل های خود را بارگذاری و ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید