نمونه سوالات مبحث ۴ مقررات ملی ویرایش جدید (الزامات عمومی ساختمان – تست تالیفی )

نمونه سوالات مبحث ۴

نمونه سوالات مبحث ۴ مقررات ملی ویرایش جدید (الزامات عمومی ساختمان – تست تالیفی جدید )

تیم کلید واژه بعد از تغییر کتاب مبحث ۴ و آمدن ویرایش ۹۶ این کتاب اقدام به تهیه نمونه سوالات مبحث ۴ مقررات ملی ساختمان ویرایش سال ۱۳۹۶ کرده و نمونه سوالات تالیفی مبحث چهارم را مثل نمونه سوالات دیگر مباحث برای داوطلبان عزیز آزمون نظام مهندسی و آزمون های دیگر ارائه نموده است.

خصوصیات تست های مبحث چهارم

در این تست های سعی شده از هر صفحه کتاب تقریبا یک تست طراحی شده تا داوطلبان عزیز ضمن تست زنی برای پیدا کردن جواب سوالات کل کتاب را مجدد مرور کنن.

این تست ها بصورت تالیفی میباشد و مختص سایت کلید واژه است، و با سوالات سالهای گذشته تفاوت دارد، پس جدید بوده و جدا از سوالات گذشته میتوانید تست های بیشتری را تمرین کنید.

چون از هر صفحه یک تست آورده شده امکان اینکه در آزمون نظام مهندسی و دیگر آزمون ها سوالات مشابه بیایید وجود دارد چون تست های در برگیرنده تقریبا تمام مطالب کتاب است.

تست های مبحث ۴ مقررات ملی ساختمان برای چه آزمون هایی مفید است

سوالات کتاب مبحث چهارم  برای آزمون های نظام مهندسی در رشته عمران اجرا، نظارت معماری، اجرا معماری و شهرسازی مناسب میباشد.

همچنین برای آزمون های دانشگاهی که این کتاب برای آنها تدریس میشود، و آزمون های استخدامی  که مبحث ۴ جزوه منابع آنها میباشد کاربردی و مفید میباشد

دیدن سوالات داخل پکیح قبل از خرید

امکان دیدن کل نمونه سوالات قبل از خربد وجود ندارد اما دوستات میتوانند با شرکت درآزمون آنلاین مبحث چهارم (اینجا)که از  ۱۰ سوال از داخل همین پکیج  تهیه شده نمونه تست های مبحث چهارم را مشاهده نمایندو و همچنین اطلاعات خود و سرعت تست زنی خود را با شرکت در آزمون آنلاین مبحث ۴ محک بزنن.

کل تعداد سوالات داخل پکیج ۹۵ سوال میباشد

همچنین در پاسخنامه فقط گزینه صحیح و شماره صفحه ای که پاسخ صحیح در آن قرار دارد نوشته شده و توضیحات تکمیلی تری وجود ندارد، عکس زیر قسمتی از پاسخنامه مبحث ۴ میباشد که میتوانید آنرا مشاهده نمایید.

نمونه سوالات مبحث ۴ مقررات ملی ویرایش جدید (الزامات عمومی ساختمان - تست تالیفی )

پیشنهاد های ویژه سایت کلید واژه به شما:

فیلم آموزشی مبحث ۴

آزمون آنلاین مبحث ۴

سوالات تالیفی مباحث ۲۲ گانه (هر مبحث جدا)

فیلم های آموزشی مباحث مقررات ملی ساختمان

مبحث چهارم مقررات ملی ساختمان (الزامات عمومی ساختمان – General Building Requirements ) اولین بار در سال ۱۳۸۷ تدوین شده و سپس در سالهای ۱۳۹۲ ویرایش و آخرین ویرایش آن در سال ۱۳۹۶ تدوین شده که ویرایش سوم آن میباشد.کل صفحات کتاب آن ۱۱۴ صفحه میباشد و  دارای ۹ فصل مطابق زیر میباشد

فصل۱: کلیات

فصل ۲: تعاریف

فصل ۳: دسته بندی فضاها، تصرف ها و ساختمان ها

فصل ۴: مقررات کلی

فصل ۵: الزامات عمومی فضاها

فصل ۶:الزامات عمومی نورگیری و تهویه فضاها

فصل ۷:مقررات اختصاصی تصرف ها

فصل ۸:مقررات خاص ساختمان های بلند

فصل ۹: الزامات عمومی عناصر و جزئیات مهم ساختمان

1 دیدگاه برای ”نمونه سوالات مبحث ۴ مقررات ملی ویرایش جدید (الزامات عمومی ساختمان – تست تالیفی )“

دیدگاهتان را بنویسید