نمونه سوالات مبحث ۹ مقررات ملی( بهترین تست ها تالیفی طرح و اجرای ساختمانهای بتن‌آرمه)

نمونه سوالات مبحث ۹

به گزارش کلید واژه جدیدترین نمونه سوالات مبحث ۹ مقررات ملی ساختمان که درباره طرح و اجرای ساختمان های بتنی میباشد آماده شده و بر روی سایت قرار گرفت.

خصوصیات نمونه سوالات مبحث ۹ ( طرح و اجرای ساختمانهای بتن‌آرمه )

این نمونه سوالات توسط تیم سایت کلید واژه طراحی شده و سعی شده از هر صفحه حداقل یک تست تالیف شده باشد که دوستان همه صفحات رو به همراه تست زنی مرور کنند. و برای پاسخ دادن به سوالات داوطلب ناخواسته کل کتاب را مجدد مرور نمایید.

تعداد سوالات مبحث نهم  ۳۶۷ سوال می باشد که  ۱۷۹ سوال آن تالیفی بوده  و ۱۸۸ سوال آن از آزمونهای مختلف سالهای گذشته در تمام رشته های (عمران و معماری) گرداوری شده و یک مجموعه کامل و نادر از سوالات می باشد که بعد از زدن تست ها به راحتی قسمت های مهم کتاب رو تشخیص داده و در تست زنی حسابی حرفه ای میشوید

همچنین جواب سوالات به همراه شماره صفحه جواب در پاسخنامه درج شده است و پاسخنامه بصورت تشریحی نمیباشد، فقط شما گزینه صحیح به همراه صفحه ای که پاسخ صحیح تست در آن قرار دارد را مشاهده مینمایید مانند عکس زیر که نمونه ای از پاسخنامه مبحث ۹ مقررات ملی ساختمان میباشد.

برای دیدن تصویر کامل نمونه پاسخنامه روی عکس کلیک کنید

نمونه سوالات مبحث ۹ مقررات ملی( بهترین تست ها تالیفی طرح و اجرای ساختمانهای بتن‌آرمه)

چگونه از نمونه سوالات داخل پکیج مطلع شویم؟

متاسفانه امکان گذاشتن و مشاهده کل سوالات قبل از خرید وجود ندارد و برای اینکه داوطلبان عزیز با اطمینان خرید نمایند و قبل از پرداخت چند نمونه از تست تالیفی مبحث ۹ را مشاهده نمایند بر این شدیم تا  با استفاده از ۱۵ تست مبحث نهم که داخل پیکج میباشد آزمون آنلاین طراحی کنیم تا دوستان قبل خرید از کیفیت سوالات مطمعن شوند.

دوستان برای دیدن نمونه ی سوالات داخل پکیج میتوانند در آزمون آنلاین مبحث نهم (اینجا) شرکت کنند چون این آزمون با نمونه سوالات همین پکیج طراحی شده

پیشنهاد های ویژه برای داوطلبان عمران و معماری

فیلم آموزشی مبحث نهم

نمونه سوالات مباحث ۲۲ گانه مقررات ملی

فیلم های آموزشی مباحث ۲۲ گانه

کلید واژه آزمون نظام مهندسی عمران و معماری

برای خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

نکته مهم: ویرایش ۹۹ و جدید این کتاب به بازار عرضه شده ولی سوالات مربوط به کتاب قدیمی هست قبل خرید حتما دقت کنید

توضیحاتی درباره مبحث ۹ مقررات ملی ساختمان

این مبحث (طرح و اجرای ساختمان‌های بتن آرمه – Design and Construction of Concrete Structures) اولین بار در سال ۱۳۶۸ تدوین شده سپس در سالهای ۱۳۸۵ و ۱۳۸۸ ویرایش دوم و سوم آن و در سال ۱۳۹۲ آخرین و چهارمین ویرایش آن تدوین شده است و اکنون در دسترس میباشد.

این مبحث درباره ساختمان های بتن آرمه میباشد و بیشتر برای رشته عمران و سپس معماری کاربرد دارد، البته قسمت محاسباتی آن مخصوص رشته عمران میباشد و قسمت نظارتی آن شامل هر دو رشته میباشد و در آزمون های نظام مهندسی نظارت عمران، اجرا عمران، محاسبات عمران، نظارت معماری و معماری اجرا از آن سوالات معمولا زیادی طرح میشود.

در این کتاب درباره بتن ، مصالح و اجزای آن،میلگرد های مصرفی در بتن، مقاومت بتن، انواع بتن ها، کیفیت بتن، ظوابط فولاد گذاری و طراحی بتن و…. مقرراتی وضع شده که پایه کار مهندسین میباشد.

برای خرید روی دکمه زیر کلیک کنید

نکته مهم: ویرایش ۹۹ و جدید این کتاب به بازار عرضه شده ولی سوالات مربوط به کتاب قدیمی هست قبل خرید حتما دقت کنید

8 دیدگاه برای ”نمونه سوالات مبحث ۹ مقررات ملی( بهترین تست ها تالیفی طرح و اجرای ساختمانهای بتن‌آرمه)“

  1. سلام من نیاز به تستهای غیر از آزمونهای نظام دارم تستهای نظارت آیا سوالات شما سوالات جدید هستند و ب اساس آخرین ویرایش؟؟؟
    لطفا شماره تماس بدید تا نسبت به تهیه اقدام کنم

    1. سلام تست های ما غیر تست های آزمون هست توسط تیم خودمون طراحی شده ، و البته بیشتر برا آزمون نظام طراحی شده تا کار دیگه ای
      میتونین از صفحه تماس با ما اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید