آزمون آنلاین مبحث ۱۰ مقررات ملی، طرح و اجرای ساختمان های فلزی

آزمون آنلاین مبحث ۱۰

بعد از طراحی نمونه سوالات مبحث دهم تیم کلید واژه بر این شد تا آزمون آنلاین مبحث ۱۰ مقررات ملی ساختمان را برای کمک داوطلبان آزمون نظام مهندسی و آزمون های دانشگاهی و همچنین اطلاع از داخل پکیج تست های تالیفی مبحث ۱۰ طراحی و ارائه نمایید.

آزمون آنلاین مبحث ۱۰ مقررات ملی ساختمان، طرح و اجرای ساختمان های فلزی

این آزمون آزمایشی شامل ۱۲ سوال تالیفی مبحث طراحی و اجرای ساختمان های فولادی میباشد که یک آزمونک خوب برای سنجش میزان اطلاعات شما از کتاب مبحث ۱۰ مقررات ملی ساختمان و همچنین محک زدن سرعت تست زنی خود میباشد که ۱۲ تست را در چند دقیقه پاسخ خواهید داد چون در پایان آزمون زمانی که صرف پاسخ دادن به سوالات کردید برای شما مشخص میشود.

سوالات این آزمون شامل چند سوال از مباحثی چون جوش گوشه، ناحیه حفاظت شده اعضا، مقاطع مختلط محاط در بتن، اتصالات گیردار، وصله مستقیم،پیش تنیده کردن پیچ های اصطکاکی، وصله در تیر ورق، اعضای با مقطع قوطس شکل، اعضای کششی، و حالت حدی میباشد.

پیشنهاد های ویژه از مطالب کاربردی مشابه

نمونه سوالات مباحث ۲۲ گانه

فیلم های آموزشی مباحث مقررات ملی ساختمان

آزمون های آنلاین مباحث مقررات ملی

مبحث دهم جزو منابع مهم آزمون های نظام مهندسی ۵ رشته، عمران اجرا، عمران نظارت، عمرام محاسبات، معماری نظارت و معماری اجرا میباشد. و سوالات زیادی از این مبحث در این آزمون ها می آید. هم چنین جزو دروس مهمه رشته عمران در گرایش های مختلف میباشد.

برای طراحی ساختمان های فولادی از این کتاب و قوانین ذکر شده در این کتاب باید استفاده شود.

برای شرکت در آزمون آنلاین مبحث دهم روی شروع آزمون کلیک کنید

مبحث 10

آزمون آنلاین مبحث 10

توضیحاتی در مورد مبحث دهم مقررات ملی ساختمان

مبحث دهم مقررات ملی ساختمان (طرح و اجرای ساختمان های فولادی – Design and Construction of Steel Structures ) درباره قوانین اجرا و طراحی ساختمان های فولادی میباشد. که درباره مشخصات فولاد ها و مصالح فولادی بکار برده شده در ساختمان های فولادی، ساخت و نصب کنترل سازه های فولادی، الزامات طراحی برای اعضای در برابر نیرو های کششی، فشاری، خمشی، برشی، ترکیب نیروی محوری و لنگر خمشی و

سرفصل های مبحث ۱۰

فصل ۱۰-۱ الزامات عمومی،

فصل ۱۰-۲ الزامات طراحی

فصل ۱۰-۳الزامات طراحی لرزه ای

فصل ۱۰-۴ ساخت،نصب و کنترل

 

 

1 دیدگاه برای ”آزمون آنلاین مبحث ۱۰ مقررات ملی، طرح و اجرای ساختمان های فلزی“

دیدگاهتان را بنویسید