اطلاعیه عودت هزینه ثبت نام داوطلبان آزمون اسفند ۹۵

اطلاعیه عودت هزینه ثبت نام داوطلبان آزمون اسفند ۹۵

به گزارش کلید واژه به نقل از دفتر مقررات ملی ساختمان اطلاعیه ای برای برگشت هزینه ثبت نام داوطلبانی که در فرآیند ثبت نام با مشکل مواجه شده اند  صادر شده که بدین شرح میباشد.

اطلاعیه عودت هزینه ثبت نام داوطلبان آزمون اسفند ۹۵

قابل توجه داوطلبان آزمون­های ورود به حرفه مهندسان، مورخ ۱۹ و ۲۰ اسفند ماه ۹۵ مشمول موارد ذیل که و درخواست استرداد وجه ثبت­ نام خود را دارند، می بایست درخواست خود را منحصراً بصورت کتبی و صرفاً در قالب فرم زیر از روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۱۲/۹۵ تا حداکثر تاریخ ۲۰/۰۱/۹۶ از طریق پست الکترونیکی به آدرسsanjesh111@yahoo.com   (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور) ارسال نموده و از پی­گیری حضوری و یا تلفنی پرهیز نمایند.

۱- افرادی که شماره پرونده و رمز عبور را خریداری نموده ولی به دلیل عدم احراز شرایط اقدام به ثبت‌نام ننموده‌اند

۲- افرادی که به هنگام ثبت‌نام به دلیل تراکنش ناموفق وجه اضافی از حساب ایشان کسر شده و تا این لحظه وجه مربوط عودت داده نشده است.

لازم به ذکر است که استرداد وجه ثبت­ نام تا تاریخ ۳۱/۰۲/۹۶  منحصراً به همان کارت بانکی که هنگام خرید کارت اعتباری از آن استفاده شده، انجام می­گیرد.

ضمناً داوطلبان می‌توانند درصورتیکه تا تاریخ ۳۱/۰۲/۹۶ درخصوص استرداد وجه اقدامی بعمل نیامد  با تلفن ۸۸۳۰۸۰۲۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

 

فرم درخواست استرداد وجه ثبت­ نام آزمون ورود به حرفه مهندسان اسفند ۹۵

نام خانوادگی: نام: تلفن ثابت:
تلفن همراه: شماره پرونده / سریال کارت خریداری شده رمز عبور کارت خریداری شده
مبلغ واریزی: آزمون درخواستی:
 ورود به حرفه مهندسان
اینجانب:بدلیل یکی از موارد ذیل درخواست استرداد وجه ثبت­ نام آزمون را دارم.

 

۱بدلیل عدم احراز شرایط، اقدام به ثبت­ نام ننموده ­ام.
۲در هنگام ثبت­ نام  به دلیل تراکنش ناموفق وجه اضافی از حساب کسر شده و تا این لحظه وجه مربوط از سمت بانک عودت داده نشده است.

5 دیدگاه برای ”اطلاعیه عودت هزینه ثبت نام داوطلبان آزمون اسفند ۹۵“

دیدگاهتان را بنویسید