ثبت نام دوره آموزشی حضوری مبانی اجرای تاسیسات الکتریکی

ثبت نام دوره آموزشی حضوری مبانی اجرای تاسیسات الکتریکی

ثبت نام دوره آموزشی حضوری مبانی اجرای تاسیسات الکتریکی

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان اصفهان ثبت نام  آموزش حضوری تخصصی تحت عنوان ”مبانی اجرای تاسیسات الکتریکی“ به مدت ۲۵ ساعت یکشنبه ها و سه شنبه ها (از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹) توسط مهندس بشیر سیفی ارائه می گردد.

مراحل ثبت نام :
ثبت نام از طریق سامانه سینا (سایت سازمان) از روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ آغاز می شود و به شرط دارا بودن ظرفیت تا روز شنبه ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ امکان پذیر است.
شهریه دوره ۷/۲۰۰/۰۰۰ ریال (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) می باشد که از طریق درگاه الکترونیکی سامانه سینا قابل واریز می باشد.
تذکر مهم: در انجام ثبت نام دقت الزم را به عمل آورید. شهریه واریزی به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

• اجرا تاسیسات برقی:

تأسیسات برقی در مهندسی عمران جایگاه ویژه ای را برای خود رقم زده است، تا آنجا که اگر تأسیسات برقی از پروژه های عمرانی حذف شود، بهره برداری از آنها امکان پذیر نیست و همچنین تأسیسات مکانیکی ساختمان نیز کاملاً به تأسیسات برقی وابسته است.

تأسیسات برقی ساختمان، امکان استفاده از تمامی وسایل برقی جهت آسایش و راحتی را به همراه می آورد. تأمین نور و روشن بودن محیط زندگی در شب، دیگر دستاورد تأسیسات برقی برای ساختمان ها می باشد. رعایت اصول ایمنی در اجرای تأسیسات برقی برای سازندگان الزامی می باشد. در واقع بکارگیری استانداردهای لازم تأسیسات برقی ساختمان، زمینه ساز ایجاد یک ساختمان ایمن از لحاظ برق می باشد.

تأسیسات برقی یا به اصطلاح عام برق کشی ساختمان، طی چند مرحله موازی با عملیات بنایی صورت می پذیرد. در کنار تمامی‌ مراحل، آنچه باعث نتیجه ای خوب و مناسب در تأسیسات الکتریکی می شود، تیم اجرایی با تجربه و متخصص است. تیم اجرایی موفق، به کارفرمایان عزیز این اطمینان را می دهد که به بهترین نحو و با کمترین تأخیر و خطا پروژه را اجرا کند.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای تسلط بیشتر می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

دیدگاهتان را بنویسید