نحوه اعتراض به سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی مهر ۹۶

اعتراض به سوالات

نحوه اعتراض به سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی مهر ۹۶

به گزارش کلید واژه به نقل از دفتر مقررات ملی ساختمان،امروز ۷ آذر کلید سوالات آزمون نظام مهندسی، نظام کاردانی، و معماران تجربی مهر ۹۶ بر روی سایت دفتر مقررات ملی قرار گرفت .

همچنین اطلاعیه ای مبنی بر نحوه اعتراض به سوال ها یا پاسخ های درج شده در کلید آزمون بر روی سایت قرار گرفت. تا داوطلبان عزیز بتوانند در صورت داشتن اعتراض اعتراض خود را منعکس کنند

اطلاعیه نحوه اعتراض به سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی مهر ۹۶

داوطلبان می‌توانند درصورت اعتراض به سوال‌ها و پاسخنامه‌های آن، درخواست‌های خود را با فرمت مندرج در فایل زیر حداکثر تا تاریخ ۱۷/۰۹/۹۶ به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمایند.

شرکت‌کنندگان محترم توجه داشته باشند که از ارسال درخواست‌های تکراری جداً اجتناب نمایند.

طبق روال معمول آزمون‌ها، سوال هایی که حتی یک نفر معترض داشته باشند نیز مورد بررسی قرار می گیرند و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه کلیه شرکت‌کنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد.

بدیهی است با توجه به دقت در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده پس از بررسی درخواست‌ها قطعی خواهد بود و متقاضیانی که موفق به اخذ حدنصاب قبولی نشده‌اند می‌توانند در آزمون‌های آتی شرکت نمایند.

شرایط ارسال:
– شرکت کنندگان محترم فایل اعتراض نمونه را به pdf تبدیل و سپس ارسال نمایید.

– چنانچه به چند سؤال اعتراض داشتید آن را صرفاً در قالب یک فایل pdf ارسال نمایید و برای هر سوال یک ایمیل جداگانه ارسال نکنید.

– اسم فایل pdf را با شماره موبایل خود نامگذاری نمایید.

بعنوان مثال:

۰۹۱۵۱۱۱۱۱۱٫pdf

داوطلبان عزیز برای دانلود فرم اعتراض از لینک دانلود رایگان زیر استفاده نمایند

دیدگاهتان را بنویسید