دوره حضوری مبانی عمومی بهداشت و ایمنی (HSE)و ارزیابی ریسک با اعطای گواهینامه مسئول ایمنی (ظرفیت محدود)

دوره حضوری مبانی عمومی بهداشت و ایمنی (HSE)و ارزیابی ریسک

دوره حضوری مبانی عمومی بهداشت و ایمنی (HSE)و ارزیابی ریسک با اعطای گواهینامه مسئول ایمنی (ظرفیت محدود)

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان قم دوره حضوری تحت عنوان مبانی عمومی بهداشت و ایمنی (HSE) و ارزیابی ریسک به مدت ۳۵ ساعت در تاریخ های  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ و ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ و ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ و ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ و ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ و ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ از ساعت ۱۴ الی ۱۹ با تدریس نماینده ذیصلاح اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان قم مسئول برگزاری دوره میباشد و احراز و صدور تاییدیه صلاحیت برای مسئول ایمنی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان (اداره بازرسی کار)انجام می پذیرد. برگزار می گردد.

۱-برگزاری دوره به صورت حضوری می باشد که مکان برگزاری متعاقباً اعلام میگردد

۲-ظرفیت دوره محدود و به تعداد ۸۰  نفر می باشد.

۳-مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱ تیرماه می باشد و در صورت تکمیل ظرفیت زودتر از تاریخ مذکور ، امکان ثبت نام نمی باشد و حضور افراد  فاقد ثبت نام امکان پذیر نمی باشد.

۴-هزینه شرکت در دوره با توجه به تخفیف ، مبلغ ۳/۵۰۰/۰۰ ریال می باشد که بایستی توسط عضو هنگام ثبت نام در سامانه نماسان پرداخت گردد. جهت پرداخت هزینه بایستی از مرورگر Mozilla  استفاده فرمایید. لازم به ذکر که است که بعد از واریز وجه(طی مراحل ثبت نام) از طریق نماسان ، ثبت نام قطعی می گردد.

۵-ثبت نام کنندگان بایستی پس از واریز و ثبت نام نسبت به ارسال تصویر واریزی به همراه نام و نام خانوادگی به شماره همراه ۰۹۱۹۱۵۰۹۰۶۵ از طریق واتساپ اقدام فرمایند.

۶-غیبت در طول دوره به منزله حذف از دوره می باشد.

HSE:

HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) مجموعه‌ای از فرآیندها و رویه‌ها است که خطرات احتمالی را برای یک محیط مشخص شناسایی می‌کند، بهترین شیوه‌ها را برای کاهش یا حذف این خطرات ایجاد می‌کند و سپس کارکنان را برای پیشگیری از حوادث، واکنش به حوادث و غیره آموزش می‌دهد.

HSE از سه کلمه بهداشت،ایمنی و محیط زیست تشکیل شده

بهداشت (H): درپروژه های مختلف که شامل بهداشت عمومی (فردی) بهداشت محیط و بهداشت حرفه¬ای می شود حائز اهمیت می¬باشد. بهداشت فردی به سلامت مجموعه افراد مربوط می شود.

ایمنی (S):درهر پروژه یک سری مخاطرات ایمنی وجود دارد که در صورت عدم رفع آن مغایرتها ممکن است منجر به حوادثی شود.

محیط زیست (E):محیط زیست در پروژه های مختلف عمرانی شامل موارد هوا، خاک، آب می باشد که بسته به نوع منبع آلایندگی نوع آلاینده متفاوت می باشد.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای تسلط بیشتر می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

دیدگاهتان را بنویسید