برگزاری آموزش مجازی بررسی ضوابط آتش نشانی در نقشه های معماری

برگزاری آموزش مجازی بررسی ضوابط آتش نشانی در نقشه های معماری

برگزاری آموزش مجازی بررسی ضوابط آتش نشانی در نقشه های معماری

به گزارش کلیدواژه و به نقل از سازمان نظام مهندسی استان اصفهان آموزش مجازی تخصصی تحت عنوان شرح بررسی ضوابط آتش نشانی در نقشه های معماری به مدت ۳ ساعت در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ از ساعت ۱۶ الی ۱۹ با تدریس خانم مهندس افروز اعظمی )کارشناس پیشگیری و ایمنی آتش نشانی اصفهان( برگزار می گردد.(ویژه مهندسین معماری استان اصفهان)

ثبت نام در دوره:

ثبت نام از طریق سامانه سینا (سایت سازمان) از روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۲۹ آغاز می شود و به شرط دارا بودن ظرفیت تا روز دو شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ امکان پذیر است.
شهریه دوره ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) می باشد که از طریق درگاه الکترونیکی سامانه سینا قابل واریز می باشد.

چگونگی شرکت دوره آموزش مجازی:
جزییات و نحوه شرکت در دوره به صورت پیامک به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید.

ضوابط آتش نشانی چیست؟

ضوابط آتش نشانی، مجموعه قوانینی است که باید در ساخت سازه‌های مختلف رعایت شوند تا ایمنی سازه‌ها در برابر حریق و دیگر حوادث مترقبه، مهیا شده و افراد بتوانند با خیال آسوده در داخل آن‌ها سکنی گزیده یا به فعالیت مشغول شوند. این قوانین بر اساس استاندارهای جهانی صادر شده‌اند و تمام موارد ایمنی که ممکن است در صورت بروز حادثه، جان و مال افراد را خطر بیندازد، لحاظ شده است.

اگرچه حادثه خبر نمی‌کند و گاهی بزرگترین و ایمن‌ترین ساختمان‌های جهان نیز دچار حادثه شده و مشکلات بسیاری را به بار می‌آورند، اما در ضوابط آتش‌ نشانی، اصلی‌ترین و مهم‌ترین موارد ایمنی در نظر گرفته شده که با رعایت آن‌ها می‌توان تا حد زیادی از آسیب‌های ناشی از حوادث غیرمترقبه جلوگیری کرد. در ادامه، ضوابط آتش نشانی حاکم بر سیستم ساختمان‌سازی کشورمان را بررسی خواهیم کرد.

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای تسلط بیشتر می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های ازمون نظام مهندسی (همه رشته ها)

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون آنلاین مباحث و کتب

فیلم آموزشی مباحث

نمونه سوالات مباحث

دیدگاهتان را بنویسید