وبینار آموزشی آشنایی با آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای رشته های ۷ گانه نظام مهندسی

وبینار آموزشی رایگان آشنایی با آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای رشته های۷ گانه نظام مهندسی

برگزاری وبینار آموزشی رایگان آشنایی با آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای رشته های۷ گانه نظام مهندسی ساختمان

به گزارش کلید واژه به نقل از شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، وبیناری رایگان تحت عنوان آشنایی مهندسان رشته های ۷ گانه نظام مهندسی ساختمان با آزمون نظام مهندسی در مورخه جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ به مدت ۳ ساعت از ساعت ۹ الی ۱۲ برگزار میگردد.

دواطلبان آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای رشته های ۷ گانه برای شرکت در این وبینار رایگان به سامانه آموزشی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به آدرس https://lmsirceo.ir مراجعه نموده و در سامانه ثبت نام نمایند. 

ذکز این نکته ضروری است که ظرفیت این وبینار محدود می باشد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند. 

آزمون نظام مهندسی و کاردانی، سالانه در دو نوبت و هر نوبت در یک نیمه از سال با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور به صورت سراسری در رشته های هفت گانه برگزار میگردد. ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی است.

رشته های ۷ گانه شامل رشته های مهندسی عمران، معماری، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری می باشد.

داوطلبان با این موضوع توجه داشته باشند که تعداد منابع آزمون در بیشتر رشته ها زیاد است و آزمون نمره منفی دارد.

حد نصاب نمره قبولی در آزمون ۵۰ درصد می باشد و لزومی به جواب دادن تمام تست ها نیست. توصیه ای که به داوطلبان آزمون می شود این است که حتما تست های دوره های قبل را بررسی نموده تا هم با نوع سوالات آشنا شوند و هم اینکه بعضی از سوالات تکراری است که به قبولی در آزمون کمک می کند.

داوطلبان شرکت در این آزمون جهت اطلاع از زمان برگزاری و همچنین منابع آزمون به تفکیک هر صلاحیت می توانند از طریق سایت کلید واژه و یا سامانه آزمون های ورود به حرفه – معاونت مسکن و ساختمان به آدرس inbr.ir اخبار مربوطه را پیگیری نمایند.

مهندسان و داوطلبان شرکت در آزمون نظام مهندسی و کاردانی جهت آشنایی با آزمون و همچنین موفقیت در آن می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

آشنایی مختصر و مفید با آزمون نظام مهندسی ساختمان و دریافت پروانه صلاحیت حرفه ای

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

تست های تالیفی آزمون نظام مهندسی

جزوه های آزمون نظام مهندسی

دیدگاهتان را بنویسید