فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
تاریخ انتشار: 9 سال قبل
فروشنده:
قیمت: 1,800,000 ریال

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی (مهندس کریمی)

نوع محصول: فیلم

مدت: ۳۰ ساعت

کد محصول: NB11

حجم: ۲۹ گیگابایت

تعداد DVD: 8 حلقه

کیفیت: Full HD

قیمت: ۱۸۰ هزار تومان

فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

در سالیان اخیر، قبولی در آزمون نظام مهندسی به یکی از دغدغه های اصلی فارغ التحصیلان رشته برق تبدیل شده است. آزمون نظام مهندسی معمولا هر سال در دو نوبت به صورت جزوه باز برگزار می شود. مراجع اصلی این آزمون، غالبا مباحث سازمان نظام مهندسی کشور معرفی می شود حال آنکه بسیاری از پرسش های این آزمون خارج از مباحث نظام مهندسی هستند.

هدف اصلی فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی طبقه بندی پرسش های مطروحه در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی به گونه ایست که هم تمامی مباحث در آن موجود بوده و هم به شیوه نوینی بودجه بندی شوند. برای این منظور، کلیه پرسش های تحلیلی و مسائل مطروحه در آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی از سال ۷۶ تا اسفند ۹۵، با چشم پوشی از پرسش هایی که مستقیما در متن مباحث نظام مهندسی وجود دارد، در این مجموعه در ۹۹ فصل تدوین شده است. هر فصل نیز شامل چندین بخش است که پرسش ها به صورت هدفمند در کنار هم گنجانده شده و درسنامه ای مناسب با هر پرسش ارائه شده است. در مجموع بیش از ۸۵۰۰ پرسش به همراه ده ها نکته طلائی در این مجموعه آموزشی قابل مشاهده است.

ویژگی های برجسته فیلم:

۴-۱) پاسخ متفاوت

در این ویدیو، سعی شده که بیان مفاهیم، ارائه مطالب و حل تشریحی مسائل کاملا متفاوت از «کتاب درسنامه و پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی»، «کتاب تاسیسات برق پلاس» و «کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» باشد. در واقع تلاش شده، آنچه در این کتاب ها با امکان نوشتن نداشت در این فیلم با گفتار جبران شود تا در کنار هم بسته کاملی باشد.

 

۴-۲) طبقه بندی مفاهیم

در این فیلم، تمامی مفاهیم مورد نیاز آزمون (به جز منابع عمومی) به صورت طبقه بندی شده تدریس شده تا مفاهیم با عمق بیشتری به داوطلب منتقل شود. همچنین تک تک پرسش ها به صورت کاملا تشریحی و با جزئیات کامل پاسخ داده شده است.

 

۴-۳) پوشش کل سوالات

در محصول پیش رو، بیش از ۸۵۰ پرسش های مطرح شده از مباحث ۱۳ و ۱۵، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث ۱۳) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه ۱۱۰ از اولین دوره (سال ۷۶) تا آخرین دوره (اسفند ۹۵) به صورت کامل توضیح داده شده است.

 

۴-۴) کیفیت

این ویدیو، دارای کیفیت بسیار بالایی از نظر بصری بوده و دارای لیبل و بسته بندی استثنائی و شکیلی هست.  همچنین فیلم ها روی ۸ حلقه دی وی دی رایت شده اند و بهترین دی وی دی های موجود در بازار برای آرشیو کردن و مشاهده چند باره هستند.