پاسخنامه آزمون طراحی معماری بهمن ۹۷

آزمون طراحی معماری بهمن ۹۷

پاسخنامه آزمون طراحی معماری بهمن ۹۷

به گزارش کلید واژه آزمون نظام مهندسی آزمون نظام مهندسی طراحی معماری بهمن ۹۷ که در تاریخ جمعه ۱۲ بهمن ماه برگزار شد و داوطلبان رشته معماری برای کسب نمره قبولی در آن به رقابت پرداختن، ما در اینجا پاسخنامه آزمون طراحی معماری بهمن ۹۷ رو با کمک اساتید مختلف قرار داده ایم که میتوانید در زیر آنرا مشاهده نمایید.

 قسمتی از متن سوال آزمون نظام مهندسی طراحی معماری بهمن ۹۷

در نظر است ساختمانی اسکلت فلزی شامل طبقات زیر زمین، همکف و یک طبقه روی همکف در زمین جنوبی با  و محدوده مشخص شده در سایت طراحی شود.

مشحصات طرح مورد نظر:

پلان طبقه زیر زمین علاوه بر راه پله، آسانسور و دسترسی از طریق شیبراهه فضای لازم برای توقف پنج خودرو و پنج انبار هرکدام با مساحت حداقل ۲ متر مربع در نظر گرفته شود.(نیاز به در نظر گرفتن فضایی برا تاسیسات مرکزی نیست و در ابتدا و انتهای شیبراه  یک متر طول با شیب ۱۰ درصد در نظر گرفته شود)

پلان طبقه همکف، علاوه بر راه پله و آسانسور فضای ورودی به مساحت حداقل ۶ متر مربع، دو واحد مسکونی به مساحت حدود ۱۱۵ متر مربع (۳ خوابه) و ۶۵ متر مربع (یک خوبه)

پلان طبقه یکم، علاوه بر راه پله و آسانسور سه واحد مسکونی ، یک واحد به مساحت حدودا ۸۵ متر مربع  (دوخوابه) و دو واحد یک خوابه به مساحت های بین ۵۵ تا ۷۴ متر مربع

ادامه سوال و پاسخ تشریحی طراحی معماری را از لینک دانلود پایین صفحه دانلود کنید

شما داوطلب عزیز میتوانید برای قبولی در آزمون طراحی معماری از جزوات طراحی معماری و همچنین فیلم های آموزشی طراحی معماری اساتید برتر که توسط سایت کلید واژه گرداوری شده استفاده نمایید.

برای دیدن سوالات و پاسخنامه آزمون نظارت و اجرا معماری بهمن ۹۷ کلیک کنید

پاسخنامه آزمون طراحی معماری بهمن ۹۷ که توسط ایوان خانه معمار برای ما ارسال شده رو از لینک دانلود رایگان زیر دریافت کنید

4 دیدگاه برای ”پاسخنامه آزمون طراحی معماری بهمن ۹۷“

 1. با سلام.
  لطفا از قرار دادن مطالبی که بیشتر باعث گمراه کردن بازدید کنندگان میشود خودداری کنید.
  در ادامه چند نکته کاملا واضح را بیان میکنم.
  ۱٫طبق مبحث ۴ , آشپزخانه واحد بزرگتر از ۷۵ متر مربع نباید اوپن باشد.
  ۲٫طبق صورت سوال هیچ کدام از ابعاد اتاق خواب نباید کمتر از ۳ متر باشد.

 2. سلام
  چرا در پاسخ آزمون طراحی کد تراز را به+۲۸ و_۲۸ محدود کردند درصورتی که هیچ جای سوال چنین چیزی نیست وگفته شده شرق بالاتر از غرب با شیب ۴ درصد وتراز همکف +۱۲۰ از ۰۰۰ آیا نمیشه شرق همان ۰۰ باشد و غرب_۵۶?

 3. تو سوال به صورت مشخص گفته شده از آسانسور برای دسترسی معلول به طبقات استفاده بشه،این یعنی نیازی به جک معلول نیست و آسانسور تو تراز ورودی یک درب دارد و تو تراز ۱۲۰ یک درب

 4. من هم با کد ۰ و منفی ۵۶ حل کردم .متاسفانه به دلیل عدم اشازه طراح به محدودیت ارتفاعی رد شدم.

دیدگاهتان را بنویسید