اطلاعیه زمان برگزاری آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای مهندسان نوبت دوم سال ۹۹

انتشار اطلاعیه زمان برگزاری آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای مهندسان

انتشار اطلاعیه زمان برگزاری آزمون ورود به صلاحیت های حرفه ای مهندسان نوبت دوم سال ۹۹

به گزارش کلید واژه به نقل از دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اطلاعیه زمان برگزاری آزمون ورود به صلاحیت حرفه ای رشته های ۷ گانه مهندسان در نوبت دوم سال ۹۹ منتشر گردیده است، در اطلاعیه قبلی دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان زمان احتمالی آزمون برای رشته های هفت گانه اوایل اسفند ۹۹ پیش بینی شده بود اما با توجه به مخالفت های وزارت بهداشت، آزمون نوبت دوم سال ۹۹ برگزار نمی گردد. آزمون نوبت اول سال ۹۹ در مهرماه برگزار گردید.

آزمون نظام مهندسی معمولا در دو نوبت در سال با هماهنگی سازمان سنجش و آموزش کشور به صورت سراسری برگزار میگردد. ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی و آزمون به صورت جزوه باز می باشد.

متن اطلاعیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان

به اطلاع کلیه متقاضیان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان می‌رساند، با توجه به استعلامات به عمل آمده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری آزمون‌های مذکور در نیمه دوم سالجاری و مخالفت آن وزارتخانه، امکان برگزاری آزمون‏های مذکور تا پایان سال ۱۳۹۹ مقدور نخواهد بود. لذا تاریخ دقیق برگزاری آزمون‌ها و ثبت‌نام از داوطلبان به محض کسب موافقت از ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دواطلبان آزمون، اخبار و اطلاعیه آزمون نظام مهندسی را می توانند از طریق سایت کلیدواژه و دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان دنبال نمایند.

دواطلبان آزمون نظام مهندسی برای آشنایی با آزمون و همچنین قبولی در آن می توانند از منابع زیر استفاده نمایند:

کلید واژه های آزمون نظام مهندسی

تست های تالیفی آزمون نظام مهندسی

فیلم های آموزشی همه رشته ها

آشنایی مختصر و مفید با آزمون نظام مهندسی ساختمان و دریافت پروانه صلاحیت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید